Naši spíkři na konferenci

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Ondřej Klega Business Development
Ondřej má na starosti partnerské činnosti a podílí se na rozhodování o strategickém směřování firmy. Přednáší na konferencích a participuje na přednáškách pro studenty marketingu.

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising

Ve dnech 15. - 17. dubna 2014 se na výstavišti v pražských Letňanech uskutečnila Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising, které jsme se zúčastnili jako vystavovatelé. Na našem stánku se tak mohli zastavit lidé hledající pomoc v některém ze segmentů internetového marketingu.

 

Během třídenní výstavy náš stánek navštívilo několik desítek zájemců o online marketing, ať už z řad návštěvníků či samotných vystavovatelů, mezi kterými byly i známé světové značky, jako McDonald´s, Yves Rocher, Naturhouse nebo Partners. Výstavu doplnil doprovodný program, který trval celé tři dny – v úterý se svým workshopem na téma vstup české franchisy Pepe Jeans na online trh vystoupil Ondra Klega, ve středu se pak představila Magda Divišová s prezentací na téma Jak na online trh. Workshopy doplnila i panelová diskuse, ve které zasedli např. šéf franchisingu pro McDonald´s v ČR, Petr Zlínský, či ředitelka Business for Breakfast ČR, Kamila Zárychtová; moderátorem panelu byl šéf poradenské kanceláře franchisingu Jiří Lošťák.

 

Podívejte se na prezentaci Magdy Divišové:

 

 

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*