Martin Halama

Email Marketing Strategist

Role v ACOMWARE

Martin v ACOMWARE působí na pozici Email Marketing Strategist, má na starosti tvorbu e-mailové strategie, stejně jako přípravu a rozesílku newsletterů a nastavování personalizované komunikace a automatizovaných kampaní.

Pracovní zkušenosti

Profesní kariéru zahájil na pozici webmastera v internetové agentuře, kde se v dalších letech zabýval rovněž webovou analytikou a architekturou internetových a intranetových prezentací. Vývoj požadavků klíčových klientů (T-Mobile, ČEZ, McDonald's) jej posléze přivedl ke specializaci na newslettery. Zabývá se komplexním řešením této problematiky od návrhů přes kódování, grafickou úpravu a e-mail marketing až po technické aspekty rozesílání hromadných zpráv. Po odchodu z agentury řídil přípravu a distribuci newsletterů společnosti MAKRO Cash&Carry ČR. Nyní pracuje na pozici Senior E-mail Marketing specialist v jedné z nejvýznamnějších českých e-commerce společností.

Vzdělání a certifikáty

Je držitelem všech certifikátů IBM Marketing Cloud, včetně nejvyšší certifikace Professional.

Zájmy

Zajímá ho válečná fotografie a filmy Hala Ashbyho.

Moje znalosti

Inteligentní emailový marketing

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*