Magdaléna Divišová

Business Development

Role v ACOMWARE

Magda má druhým rokem na starosti projekt Eshopista, jehož cílem je vzájemné předávání osobních i byznys zkušeností mezi lídry českých eshopů. Jeho pravidelné mítinky jsou místem pro setkání 150+ eshopistů a ecommerce partnerů. Spíkry tohoto projektu jsou zpravidla zakladatelé významných českých eshopů, kteří málokdy vystupují na veřejnosti (Michal Zámec - zakladatel Parfums.cz, Josef Matějka - zakladatel CZC.cz).

Na úrovni partnerů projektu spolupracuje se špičkovými českými ecommerce partnery, ale i společnostmi mimo online segment (Ford, Komerční banka).

Dřívější marketingová managerka ACOMWARE se vedle aktivit v projektu Eshopista zároveň nyní posouvá do personální agentury pro oblast ecommerce - Online People. Jejím cílem je propojovat zajímavé odborníky na ecommerce se zajímavými internetovými projekty, eshopy a službami. Mezi klienty, kterým pomohla s novými lídry marketingu, patří Vašečočky.cz, Rohlík.cz, Feedo.cz atd. Kromě vlastních konzultací k budování interních online týmů, se věnuje průzkumům, školící a přednáškové činnosti.

V prosinci 2013 byla hostem Dobrého rána s Českou televizí, kde prezentovala náš vánoční projekt Vánoční-dárky.cz.

 

Magda ve vysílání Dobrého rána s Českou televizí:

 

Moje znalosti

Marketingová konzultace Inteligentní emailový marketing

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*