MAFRA posiluje v digitálním světě, kupuje konzultační společnost ACOMWARE

Mediální skupina MAFRA posiluje svoji pozici v oblasti digitálního marketingu a e-commerce. Získala 100% podíl v jedné z nejvýznamnějších konzultačních společností na trhu, společnosti ACOMWARE, která se specializuje na segment e-commerce a retail. Multimediální dům tak vedle silné pozice na trhu on-line a off-line inzerce získává významnou účast v segmentu výkonnostní reklamy, emailového marketingu a poradenství v e-commerce.

„Nákup ACOMWARE potvrzuje další strategický posun multimediálního domu MAFRA v digitálním světě a současně i rozvoj v oblasti, kde zatím MAFRA významněji nepůsobila,“ říká předseda představenstva mediální skupiny MAFRA Štěpán Košík.

Společnost ACOMWARE se zaměřuje především na pomoc při vstupu obchodníků na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti e-shopů a inteligentní emailing. Mezi její klienty patří významní hráči na trhu, a to e-shopy i zavedené retailové značky. MAFRA kupuje stoprocentní podíl všech společníků. Všichni přitom budou nadále v ACOMWARE působit.

 „Společnost ACOMWARE nás zaujala postavením na trhu a portfoliem klientů, ale i progresivním myšlením a přístupem k zákazníkům,“ říká člen představenstva MAFRA zodpovědný za digitální divizi Michal Hanák. „Uvědomujeme si, že kromě klasické display reklamy v kvalitních médiích musíme klientům nabídnout i lepší servis ve výkonnostním marketingu. Věříme, že ACOMWARE má šanci být jasnou volbou pro klienty, kteří chtějí zefektivnit svoje investice do on-line marketingu nebo posílit svoji pozici v e-commerce,“ dodává Hanák.

„Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů. Věříme, že spojení s velkým mediálním domem s významným zázemím vytvoří pro naše klienty a kolegy podstatný prostor pro další rozvoj,“ konstatoval výkonný ředitel ACOMWARE Jan Penkala.

 „ACOMWARE prošel v posledních 5 letech úžasnou cestou, kdy se nám podařilo získat spousty skvělých lidí a klientů. O prodeji společnosti jsme nijak aktivně nepřemýšleli, ale budoucí vize, kterou nám představila MAFRA, nás velmi zaujala. Věříme, že to může být ta správná cesta pro další posun ACOMWARE, našich klientů a kolegů, kteří nám celou dobu pomáhali budovat silnou značku, “ dodává zakladatel ACOMWARE Tomáš Fikar.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*