Konzultační společnost ACOMWARE posiluje své vedení

Praha, 25. 2. 2015 – Specializovaná konzultační společnost pro e-commerce ACOMWARE posílila v průběhu února vedení firmy. Nového vedoucího získalo oddělení konzultantů, emailingové komunikace nebo marketingu.

 

Novým šéfem konzultantů společnosti se stal Ondřej Smékal, který ACOMWARE posílil v loňském roce po předchozím působení v Seznam.cz. Dosavadní vedoucí tohoto oddělení Ondřej Klega se budě nově v roli Business Development Director věnovat budování vztahů s významnými partnery společnosti.

Výměna lídrů proběhla také na dalších pozicích ve vedení firmy. Oddělení emailingu nově řídí Petr Cikán, marketing pak dosavadní PR manažer Kamil Gric. Dosavadní marketingová manažerka Magda Divišová se v roce 2014 zaměří na další aktivity společnosti, jako je úspěšný cyklus diskusí Eshopista nebo projekt z oblasti personalistiky Online People.

„Naším cílem je navázat na rekordní rok 2014, v němž se nám podařilo získávat významné klienty i posilovat odbornost v nejdůležitějších službách, jako je výkonnostní marketing nebo inteligentní emailová komunikace. Postupně rozšiřujeme náš tým také na pozicích specialistů nebo obchodníků,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO společnosti. Mezi klienty ACOMWARE dnes patří například společnosti Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, levneELEKTRO.cz a další.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní emailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 12 let fungování jsme obsloužili přes 2 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 35 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Rubikon PR 

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

cs_CZCZ