Na projektu se podílejí

Jan Penkala CEO
Jenda je od února 2014 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídá tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Podílí se na marketingu, business developementu, obchodu, klientských vztazích a rozvoji produktu.

Konference WebTop 100 2013

V pátek 7. listopadu proběhl další ročník konference WebTop 100 pořádané Tuesday Business Network. Mezi přednášejícími se s prezentací na téma 5 způsobů, jak zvýšit konverzi a obrat z emailového marketingu představil i Jan Penkala.

 

Naprostá většina e-shopů a společností posílá stejnou nabídku na všechny zákazníky. Co se stane, když začnete segmentovat, personalizovat nebo nastavíte automatizovaný emailový program? Co nejvíce funguje a jak opravdu využít maxima informací, které zákazník o sobě dává? Inteligentní emailing je o posílání správných sdělení správným zákazníkům ve správný čas se správnou motivací a nabídkou. Jenda v prezentaci ukázal pět praktických příkladů, které jsou základem inteligentního emailingu a kterými velmi rychle zvýšíte obrat z emailové komunikace.

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*