Na projektu se podílejí

Magdaléna Divišová Business Development
Magda má na starosti projekt Eshopista a zároveň působí jako CEO Online People.

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Konference Multichannel, Marketing & Sales 2012

Ve čtvrtek 25. října se konala první konference v ČR o multikanálovém prodeji, na které měl ACOMWARE jako partner akce své zastoupení i mezi řečníky. S přednáškou o akvizici zákazníků vystoupila Magdaléna Divišová a Jan Penkala.

konference multichannel 2012 - Magda Divišová a Jan Penkala

Nestihli jste konferenci? Podívejte se na její záznam

​Na vystoupení Magdalény Divišové a Jana Penkaly se podívejte zde. Na konferenci vystoupili i naši klienti – majitelka e-shopu ROGZ nebo majitelé internetového obchodu Popron. Ostatní videa pak najdete na tomto odkazu.


Jak navýšit obraty na e-shopu?

Možností, jak zvýšit obraty e-shopu je hned několik. Jedním ze způsobů je přivést na e-shop nové návštěvníky. Toho můžete dosáhnout pomocí PPC, SEO nebo například s podporou mediální kampaně. Vyšší obchodní výkonnost webu je další z možností – základem by měla být webová analytika a optimalizace nákupního procesu.


7 zásad emailingu

„Snažte se nasbírat maximum informací o zákaznících a jejich nákupním chování, abyste mohli efektivně využít všechny moderní nástroje pro remarketing a emailing,“ radí Jan Penkala.

  • Správná nabídka
  • Ve správný čas
  • Se správnou motivací
  • Ve správném formátu
  • Ve správný čas doručení
  • Pro správného příjemce
  • Se správným oslovením

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.



Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*