Konference Emailing 2020 přivítá v Praze špičkové odborníky na e-mail marketing

Praha, 9. srpna 2016 – E-mail marketingu se v rámci českých konferencí nedostává příliš prostoru. Chce to změnit společnost ACOMWARE, která na podzim uspořádá první nezávislou konferenci věnovanou právě e-mailingu. Do Prahy díky tomu 6. října 2016 dorazí 5 světově uznávaných odborníků z oboru e-mailové komunikace.

Akce se uskuteční v konferenčním centru City na pražském Pankráci „Hned 5 významných spíkrů dorazí ze zahraničí. Vybírali jsme specialisty na e-mail marketing, kteří se problematice dlouhodobě věnují. S každým přitom pečlivě ladíme obsah jejich přednášky, aby byl atraktivní pro české návštěvníky,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO společnosti ACOMWAREHlavním tématem konference bude e-mailový marketing s přesahem do datové analytiky, CRM nebo kreativy.

Program konference bude rozdělen do dvou sálů a kromě více než 10 přednášek se hosté mohou těšit také na zajímavé případové studie nebo panelovou diskusi. Hlavním řečníkem bude Jordie van Rijn z Nizozemska, který má za sebou 13 let praxe v oboru a v současnosti pracuje jako nezávislý e-mail marketingový a eCRM konzultant. „Jde o skutečnou kapacitu. Van Rijn je pravidelně řazen mezi top 50 influencerů ze světa online marketingu,“ vysvětluje Martin Halama, odborný garant konference.

Dalším významným hostem je Kath Payová z Velké Británie, zakladatelka a konzultantka ve společnosti Holistic Email Marketing. Ze zahraničí na Emailing 2020 dorazí také Belgičanka Tamara Gielenová, zakladatel firmy XQueue Frank Strzyzewski z Německa či Krzysztof Jarecki z Polska.

Vstupenky na akci jsou v prodeji na webových stránkách www.emailing2020.cz. Jejich počet je omezen na 200 kusů. Informace o Emailing 2020 lze získat rovněž na facebookové stránce www.facebook.com/emailing2020 nebo na Twitteru pod hashtagem #emailing2020.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR  & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

cs_CZCZ