Konference Emailing 2020 přivítá v Praze špičkové odborníky na e-mail marketing

Praha, 9. srpna 2016 – E-mail marketingu se v rámci českých konferencí nedostává příliš prostoru. Chce to změnit společnost ACOMWARE, která na podzim uspořádá první nezávislou konferenci věnovanou právě e-mailingu. Do Prahy díky tomu 6. října 2016 dorazí 5 světově uznávaných odborníků z oboru e-mailové komunikace.

Akce se uskuteční v konferenčním centru City na pražském Pankráci „Hned 5 významných spíkrů dorazí ze zahraničí. Vybírali jsme specialisty na e-mail marketing, kteří se problematice dlouhodobě věnují. S každým přitom pečlivě ladíme obsah jejich přednášky, aby byl atraktivní pro české návštěvníky,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO společnosti ACOMWARE. Hlavním tématem konference bude e-mailový marketing s přesahem do datové analytiky, CRM nebo kreativy.

Program konference bude rozdělen do dvou sálů a kromě více než 10 přednášek se hosté mohou těšit také na zajímavé případové studie nebo panelovou diskusi. Hlavním řečníkem bude Jordie van Rijn z Nizozemska, který má za sebou 13 let praxe v oboru a v současnosti pracuje jako nezávislý e-mail marketingový a eCRM konzultant. „Jde o skutečnou kapacitu. Van Rijn je pravidelně řazen mezi top 50 influencerů ze světa online marketingu,“ vysvětluje Martin Halama, odborný garant konference. 

Dalším významným hostem je Kath Payová z Velké Británie, zakladatelka a konzultantka ve společnosti Holistic Email Marketing. Ze zahraničí na Emailing 2020 dorazí také Belgičanka Tamara Gielenová, zakladatel firmy XQueue Frank Strzyzewski z Německa či Krzysztof Jarecki z Polska.

Vstupenky na akci jsou v prodeji na webových stránkách www.emailing2020.cz. Jejich počet je omezen na 200 kusů. Informace o Emailing 2020 lze získat rovněž na facebookové stránce www.facebook.com/emailing2020 nebo na Twitteru pod hashtagem #emailing2020.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR  & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*