Konference Emailing 2020 otevře okno do budoucnosti e-mail marketingu

Nejnovější trendy, myšlenky a pracovní postupy představí ve 12 hodinách přednášek přední světoví specialisté. „Přijede například Becs Kemmová, která se e-mail marketingu věnuje jak ve startupu Conversio, tak jako nezávislá konzultantka. Becks konkrétně prozradí 5 důležitých věcí, které by měl každý marketér vědět o relevancei e-mailů. O své know-how se dále podělí Alex Ilhan, který působí na seniorní pozici ve společnosti Email on Acid ve Velké Británii,“ nastínil Martin Halama, odborný garant konference z pořádající společnosti ACOMWARE. Podle Halamy dále dorazí například Derick Wiesner z IBM nebo Frank Strzyzewski z XQueue GmbH., Ddalší zahraniční spíkři budou představeni v průběhu srpna.

Podle jednoho z řečníků, Alexe Ilhana, bude největší výzvou pro e-mail marketing v následujících 2 dvou letech e-mailová atribuce. „Ačkoli je e-mail na vzestupu, pořád vidím, jak je v jiných marketingových kanálech jeho význam podceňován. Chtěl bych vidět opravdový dopad e-mailu na zisk,“ rozvíjí svou myšlenku Ilhan. V přednášce se bude mimo jiné věnovat dostupnosti mailu v souvislosti s interaktivitou. „Dostupnost e-mailu by měla být prioritou pro všechny marketéry. Můžeme vytvořit skvělý e-mail, ale pokud se k němu nedostanou opravdu všichni, ztrácí svůj smysl. Pokud chceme mít e-mail interaktivní, pak se z dostupnosti stává výzva,“ vysvětluje.

Konferenci Emailing 2020 pořádá konzultační společnost ACOMWARE. Vstupenky jsou v prodeji na webových stránkách www.emailing2020.cz. Informace o konferenci jsou dostupné také na facebookové stránce www.facebook.com/emailing2020 nebo na Twitteru pod hashtagem #emailing2020.

O společnosti ACOMWARE s. r. o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

cs_CZCZ