Konference Emailing 2020 otevře okno do budoucnosti e-mail marketingu

Nejnovější trendy, myšlenky a pracovní postupy představí ve 12 hodinách přednášek přední světoví specialisté. „Přijede například Becs Kemmová, která se e-mail marketingu věnuje jak ve startupu Conversio, tak jako nezávislá konzultantka. Becks konkrétně prozradí 5 důležitých věcí, které by měl každý marketér vědět o relevancei e-mailů. O své know-how se dále podělí Alex Ilhan, který působí na seniorní pozici ve společnosti Email on Acid ve Velké Británii,“ nastínil Martin Halama, odborný garant konference z pořádající společnosti ACOMWARE. Podle Halamy dále dorazí například Derick Wiesner z IBM nebo Frank Strzyzewski z XQueue GmbH., Ddalší zahraniční spíkři budou představeni v průběhu srpna.

Podle jednoho z řečníků, Alexe Ilhana, bude největší výzvou pro e-mail marketing v následujících 2 dvou letech e-mailová atribuce. „Ačkoli je e-mail na vzestupu, pořád vidím, jak je v jiných marketingových kanálech jeho význam podceňován. Chtěl bych vidět opravdový dopad e-mailu na zisk,“ rozvíjí svou myšlenku Ilhan. V přednášce se bude mimo jiné věnovat dostupnosti mailu v souvislosti s interaktivitou. „Dostupnost e-mailu by měla být prioritou pro všechny marketéry. Můžeme vytvořit skvělý e-mail, ale pokud se k němu nedostanou opravdu všichni, ztrácí svůj smysl. Pokud chceme mít e-mail interaktivní, pak se z dostupnosti stává výzva,“ vysvětluje.

Konferenci Emailing 2020 pořádá konzultační společnost ACOMWARE. Vstupenky jsou v prodeji na webových stránkách www.emailing2020.cz. Informace o konferenci jsou dostupné také na facebookové stránce www.facebook.com/emailing2020 nebo na Twitteru pod hashtagem #emailing2020.

O společnosti ACOMWARE s. r. o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*