Head of Consulting

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kdo je Head of Consulting?

LEADER

Je asertivní, umí vést i větší tým lidí, rozvíjet je, motivovat a nasměrovat k výsledkům. Komunikuje snadno s kolegy napříč celou firmou. Úzce spolupracuje s klíčovými klienty.

GURU

Má perfektní přehled o tom, co se děje na poli online marketingu a kam směřují současné trendy. Dobře se orientuje v základních marketingových nástrojích/činnostech - PPC systémy, sociální sítě, programatický nákup, UX, CX, SEO apod.

STRATÉG

Ví, jak rozvíjet vztahy s VIP klienty a navrhovat strategie přesně podle jejich potřeb na míru. Jako člen vedení společnosti se podílí na celkovém řízení a strategickém rozvoji samotné firmy.

Na pozici Head of Consulting získáte příležitost pracovat s týmem plným nadšených profesionálů, kteří jsou připraveni zlepšovat obchodní výsledky našich klientů a podílet se tak na růstu jejich značek. Věříte svým manažerským schopnostem a skvěle se orientujete v online marketingu? Ozvěte se mi a můžeme vše probrat u šálku kávy.

David Vurma
CEO

Jaké vás čekají výzvy?

 

 

Proč k nám?

 

Co potřebujeme od vás?

 

Co se vám u nás bude líbit?

2

kolegové v týmu

3

minuty od metra Pankrác

4

týdny dovolené

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.