E-commerce Consultant

Život, nebo práce? U nás si nemusíte vybírat.

Kolega

Je asertivní a umí pracovat v týmu. Snadno spolupracuje s kolegy napříč firmou. Zvládne komunikaci s různorodými typy klientů.

Odborník

Perfektně rozumí online marketingu. Má přehled o současných trendech. Ví, jak projektově řídit kampaně.

Stratég

Dovede analyzovat trh s jeho příležitostmi i riziky. Vidí věci v širších souvislostech. Umí pracovat s daty a řídit se podle nich.

Lákalo by vás rozvíjet byznys firem na digitálním trhu? Chtěli byste spojit své jméno s růstem jejich značek? Jako náš E-commerce Consultant dostanete prostor plánovat marketingové kampaně klientů na českých i zahraničních trzích.

Petr Vondráček
Commercial Director

JAKÉ VÁS ČEKAJÍ VÝZVY?

CO POTŘEBUJEME OD VÁS?

CO SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

6

kolegů v týmu

3

minuty od metra Pankrác

7

her na PlayStation 4

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.