Digital Media Specialist

Plánujte a realizujte mediální kampaně pro přední společnosti.

Kdo je Digital Media Specialist?

KOLEGA

Je asertivní a nebojí se zeptat. Je týmový hráč a uvědomuje si důležitost spolupráce s kolegy. Komunikuje bez problémů s lidmi z jiných oddělení.

ODBORNÍK

Plánuje mediální kampaně napříč všemi online médii z pohledu výkonnostního i brandového marketingu. Rozumí programatickému i přímému nákupu médií.

PUNTIČKÁŘ

Zajistí hladký chod kampaně a snaží se dosáhnout co nejlepších výsledků. Zvládá administrativní úkoly – hlídá rozpočty, cíle, dodavatele, podmínky i formáty.

David patří k předním expertům na online marketing. Zkušenosti nasbíral v několika agenturách, v Acomware dříve pracoval na pozici šéfa Performance & Digital Media a od roku 2018 je v čele celé společnosti. Dohlíží, aby se Acomware posouval tím správným směrem. Pravidelně komentuje v médiích dění ve světě digitálního marketingu a e-commerce. Potkat ho můžete i v roli speakera na konferencích.

David Vurma
CEO

Jaké vás čekají výzvy?

 

Proč k nám?

 

Co potřebujeme od vás?

2

kolegové v týmu

3

minuty od metra Pankrác

4

týdny dovolené

ovoce, čaje a kávy

Věříme ve spokojené zaměstnance

Nové znalosti

Na vzdělání si zkrátka potrpíme. Účastníme se konferencí, pořádáme workshopy a vzděláváme se i na interních školeních. Kromě marketingu a e-commerce si rozšiřujeme obzory i v angličtině.

Flexibilní práce

Svým lidem věříme. Máme flexibilní pracovní dobu, home office i sick days. Jsme otevření individuální domluvě.

Přátelsképrostředí

Milujeme pohodu a dbáme dobré vztahy. Společně slavíme narozeniny, sportujeme, jezdíme na teambuildingy, vaříme společně firemní večeře, snídaně a pořádáme sváteční večírky. Trávíme společně čas v práci rádi.

Vyvážený životní styl

Myslíme na zdraví našich zaměstnanců. Sportujeme s Multisport kartou, v kuchyňce máme vždy zdravou svačinu, relaxujeme při masážích a cvičíme jógu.