Vlastu Vávrů zpovídal

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Jak ve VašeČočky.cz řeší reklamace?

Jak rychle ve VašeČočky.cz vyřizují reklamace, jak často upravují texty na webu a jak řeší problémy se zahraničními překlady webu, prozrazuje Vlasta Vávrů, CEO Maternia, s.r.o.

 

Podívejte se na druhé video, ve kterém se dozvíte, podle jakých kritérií Vlasta Vávrů vybírá zahraniční trhy a jaké marketingové kanály jsou pro něj nejdůležitější. Přečtěte si celý rozhovor s Vlastou Vávrů - "Čím víc toho o sobě řeknu, tím víc zaměstnám konkurenci."

 

Další videa z workshopů či jiných projektů najdete na našem YouTube kanálu.

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*