„Heureka.cz Vám může zvýšit obraty o desítky procent,“ zaznělo v Ostravě a Bratislavě

Ve srovnávači cen a nákupním rádci Heureka.cz jsou pro e-shopu skryty desítky tisíc až miliony korun obratu. Jak je získat ukázali na workshopech Radka Haasová z Heureka.cz a Jan Penkala z ACOMWARE. 

Celkem přes 40 majitelů e-shopů a marketingových specialistů dorazilo 10. a 11. 10. 2012 na ostravské a bratislavské školení o Heureka.cz.

Přes technickou část a kvalitu feedů, které jsou jasným předpokladem pro správné zařazení produktů v Heureka.cz, jsme se věnovali tématu zvyšování návštěvníků e-shopu z Heureka.cz a zvyšování konverzí. Klíčové je pro e-shopy získat certifikát Ověřeno zákazníky, díky němu pak můžou nabízet vyšší cenu za klik a zobrazit se mezi přednostně nabídnutými obchody, kam kliká většina návštěvníků Heureka.cz.

To jsou jen některé z poznatků, které si odnášejí účastníci workshopů na téma Heureka.cz. Chcete se také naučit využívat Heureka.cz na 100% a vydělat na tom? Přihlaste se na brněnský nebo pražský termín.


Měření konverzí

Časté dotazy směřovaly na Radku Haasovou z Heureka.cz na službu měření konverzí, zásadní novinku pro tento rok. Report ukáže průměrnou pozici produktu, počet kliků, počet objednávek i obrat. Na základě tohoto reportu pak můžete volit správnou cenu za proklik.


Heureka.cz vám může zvýšit obrat jpg

​Nejčastější chyby v nákupním procesu

V druhé části workshopu hovořil Jan Penkala o nejčastějších problémech, které se objevují v košících e-shopů. Účastníci ocenili, že jim ukázal konkrétní body k zamyšlení a k optimalizaci na jejich a jejich vlastních webech.

Již zlepšení průchodnosti košíku z průměrných 40% na 50% přinese významný nárůst ročního obratu, při 10 objednávkách denně po 1000Kč je to ročně přes 900 000Kč. Chcete si nechat prověřit váš objednací proces? Využijte službu Optimalizace nákupního procesu.

 


Analýza Heureka.cz od 999.cz

Představenou novinkou pro české e-shopy je možnost porovnání kvality s konkurencí na Heureka.cz. Tuto službu využily již stovky e-shopů. Více informací naleznete na 999.cz.

cs_CZCZ