Novinky přináší

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

„Heureka.cz Vám může zvýšit obraty o desítky procent,“ zaznělo v Ostravě a Bratislavě

Ve srovnávači cen a nákupním rádci Heureka.cz jsou pro e-shopu skryty desítky tisíc až miliony korun obratu. Jak je získat ukázali na workshopech Radka Haasová z Heureka.cz a Jan Penkala z ACOMWARE. 

Celkem přes 40 majitelů e-shopů a marketingových specialistů dorazilo 10. a 11. 10. 2012 na ostravské a bratislavské školení o Heureka.cz. 

Přes technickou část a kvalitu feedů, které jsou jasným předpokladem pro správné zařazení produktů v Heureka.cz, jsme se věnovali tématu zvyšování návštěvníků e-shopu z Heureka.cz a zvyšování konverzí. Klíčové je pro e-shopy získat certifikát Ověřeno zákazníky, díky němu pak můžou nabízet vyšší cenu za klik a zobrazit se mezi přednostně nabídnutými obchody, kam kliká většina návštěvníků Heureka.cz.

To jsou jen některé z poznatků, které si odnášejí účastníci workshopů na téma Heureka.cz. Chcete se také naučit využívat Heureka.cz na 100% a vydělat na tom? Přihlaste se na brněnský nebo pražský termín. 


Měření konverzí

Časté dotazy směřovaly na Radku Haasovou z Heureka.cz na službu měření konverzí, zásadní novinku pro tento rok. Report ukáže průměrnou pozici produktu, počet kliků, počet objednávek i obrat. Na základě tohoto reportu pak můžete volit správnou cenu za proklik. 


Jan Penkala na školení s Heureka.cz​Nejčastější chyby v nákupním procesu

V druhé části workshopu hovořil Jan Penkala o nejčastějších problémech, které se objevují v košících e-shopů. Účastníci ocenili, že jim ukázal konkrétní body k zamyšlení a k optimalizaci na jejich vlastních webech. 

Již zlepšení průchodnosti košíku z průměrných 40% na 50% přinese významný nárůst ročního obratu, při 10 objednávkách denně po 1000Kč je to ročně přes 900 000Kč. Chcete si nechat prověřit váš objednací proces? Využijte službu Optimalizace nákupního procesu.


Analýza Heureka.cz od 999.cz

Představenou novinkou pro české e-shopy je možnost porovnání kvality s konkurencí na Heureka.cz. Tuto službu využily již stovky e-shopů. Více informací naleznete na 999.cz.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*