Rozhovor přináší

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

CZC.cz: E-shopy si neuvědomují význam dat

E-commerce roste takovým tempem, že na využití pokladu v podobě obrovského množství dat prostě není čas. Jitka Dvořáková také odpověděla na otázku, o které potenciální zákazníky chce CZC.cz při růstu rozšířit svoji cílovou skupinu. Rozhovor vznikl po panelové diskusi na téma zákazník, kterou jsme pořádali v listopadu společně s APEKem.

 

 

Videozhovor s Radkem Pazourem z IKEA najdete zde, Jiří Navrátil z DATARTu pak na otázky Jana Penkaly odpovídá na tomto videu.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*