Do oddělení výkonnostního marketingu ACOMWARE přicházejí 4 specialisté

Miriam Bóthová příchází z agentury Kofein, kde získala zkušenosti se správou kampaní pro tuzemské i zahraniční klienty. Jan Škoda dříve pracoval ve společnosti Seznam.cz, kde spravoval klientské účty v systému Sklik. Oba se budou nově na pozici PPC Specialist starat o kampaně klientů ACOMWARE.

Další posilou týmu je Miloš Jedlinský, který má zázemí v IT, profesionálně se však věnuje hlavně performance marketingu. Do ACOMWARE přichází ze společnosti Vivantis, a. s., v níž pracoval jako specialista na zbožové srovnávače. Nastupuje rovněž Lukáš Uher, který byl ve společnosti Seznam zodpovědný za správu PPC v systému Sklik. Oba nováčci budou spravovat účty klientů ACOMWARE v systémech Adwords a Sklik.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 70 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

cs_CZCZ