ACOMWARE vyrostl v roce 2015 o 34 %. Stěhuje se do nových kanceláří a rozšiřuje své služby

Praha, 30. března 2016 – Obrat konzultační společnosti ACOMWARE za rok 2015 přesáhl 81 milionů korun a meziročně vzrostl o 34 %. Firma se v únoru nastěhovala do nových kanceláří na pražském Pankráci a plánuje se zaměřit na nové typy klientů. Rozšířila také portfolio svých služeb.

„Za poslední kalendářní rok dosáhla naše firma obratu 81,5 milionů,“ prozrazuje Jan Penkala, CEO společnosti. Tržby ACOMWARE meziročně vzrostly o zhruba 34 %, čímž se firma dlouhodobě řadí k nejrychleji rostoucím konzultačním společnostem v ČR. Vedle obratu z vlastních služeb ACOMWARE spravuje kampaně svých klientů v hodnotě desítek milionů korun ročně.

Na začátku února letošního roku překročil počet kmenových zaměstnanců ACOMWARE číslo 60, což je meziroční nárůst téměř o třetinu. Firma se také přestěhovala do nových kancelářských prostor na pražském Pankráci, kde má k dispozici prostor o rozloze zhruba 550 m2. Nové kanceláře již počítají s dalším výrazným růstem počtu zaměstnanců.

„Naším cílem pro rok 2016 je nejen další rozvoj klíčových služeb v oblasti výkonnostního a e-mailového marketingu, ale též rozšíření naší činnosti o nové druhy služeb. Již loni jsme vybudovali oddělení digitálních médií, letos se chystáme našim zákazníkům více pomoci s exportem, daty nebo kreativou,“ vysvětluje Penkala. Nové aktivity by měly podpořit další růst obratu. V letošním roce plánuje ACOMWARE minimálně 30% meziroční růst.

ACOMWARE aktuálně pracuje pro více než 150 smluvních klientů, kteří nejvíce využívají služby související s výkonnostním marketingem a e-mailovou komunikací. V loňském roce se více zaměřil na firmy z oblasti retailu a výroby, kdy mezi své klienty získal například české značky KOH-I-NOOR nebo Narex. Firma dále pracuje například pro společnost TESCOMA, VašeČočky.cz, Feedo.cz a další.

 

ACW_Infografika_2015
ACW_Infografika_2015

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřuje se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.
Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikuje řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádá školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přináší také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

cs_CZCZ