ACOMWARE se nově stará o online kampaně Nutricia

ACOMWARE bude pro posílení online aktivit Nutricia využívat široké spektrum marketingových kanálů včetně PPC, Facebook reklamy či RTB. Cílem spolupráce je rozšířit okruh uživatelů české a slovenské verze klubů Nutriklub a Klub maminek, a dále také zvýšit povědomí o produktech Nutrilon a Hami. ACOMWARE pro Nutricii zajistí také data o online trhu včetně analýzy mediálního prostoru v České republice a na Slovensku. Součástí spolupráce je rovněž tvorba grafické kreativy.

Společnost Nutricia se více než sto let věnuje výrobě a prodeji stravy pro lidi se specifickými výživovými nároky. Hlavní produkty tvoří kojenecká, dětská a enterální klinická výživa. V rámci svého oboru zaujímá společnost Nutricia přední pozici na českém i evropském trhu. V roce 2007 se také stala součástí koncernu Group Danone, čímž se její působiště rozšířilo po celém světě.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřuje se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování obsloužila přes 3 000 internetových projektů. ACOMWARE je držitelem certifikátů Google Premier Partner, Sklik Certifikovaná agentura a je partnerem společností IBM, Oracle nebo Adform.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikuje řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádá školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přináší také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

cs_CZCZ