ACOMWARE se nově stará o online kampaně Nutricia

ACOMWARE bude pro posílení online aktivit Nutricia využívat široké spektrum marketingových kanálů včetně PPC, Facebook reklamy či RTB. Cílem spolupráce je rozšířit okruh uživatelů české a slovenské verze klubů Nutriklub a Klub maminek, a dále také zvýšit povědomí o produktech Nutrilon a Hami. ACOMWARE pro Nutricii zajistí také data o online trhu včetně analýzy mediálního prostoru v České republice a na Slovensku. Součástí spolupráce je rovněž tvorba grafické kreativy.

Společnost Nutricia se více než sto let věnuje výrobě a prodeji stravy pro lidi se specifickými výživovými nároky. Hlavní produkty tvoří kojenecká, dětská a enterální klinická výživa. V rámci svého oboru zaujímá společnost Nutricia přední pozici na českém i evropském trhu. V roce 2007 se také stala součástí koncernu Group Danone, čímž se její působiště rozšířilo po celém světě.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřuje se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování obsloužila přes 3 000 internetových projektů. ACOMWARE je držitelem certifikátů Google Premier Partner, Sklik Certifikovaná agentura a je partnerem společností IBM, Oracle nebo Adform.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikuje řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádá školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přináší také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*