ACOMWARE pracuje pro výrobce KOH-I-NOOR a Narex

Pro společnost KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s., jednoho z největších světových producentů a distributorů uměleckých, školních a kancelářských potřeb, zajistí ACOMWARE vyhledávací a YouTube kampaně zaměřené na polský trh. V případě výrobce elektrického ručního nářadí, českolipské společnosti Narex, se ACOMWARE postará o brandovou kampaň na podporu podzimních akcí. Ta zahrne videoreklamu a dále PPC či RTB kampaně.

„Jsme potěšeni, že mezi našimi klienty přibývají tradiční výrobní společnosti, které se snaží využívat prostředí e-commerce k dalšímu růstu a také k expanzi do zahraničí. Digitál přináší firmám spoustu možností, proto se je spolu s partnery snažíme o těchto příležitostech informovat a následně jim také pomoci. Brzy představíme také další zajímavé klienty z této oblasti,“ říká k novým zakázkám Jan Penkala, CEO společnosti ACOMWARE.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Mezi naše klienty patří významní hráči na trhu – e-shopy i retailisté: Tescoma, Astratex.cz, Yves Rocher, Expert ČR, Oxalis.cz, VašeČočky, Conrad Electronic, Kytary.cz a další. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 45 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*