ACOMWARE posiluje své vedení, chod firmy nově řídí Ondřej Smékal

Ondřej Smékal bude mít v nové pozici na starosti především posílení řízení firmy na denní bázi. „Ondra se bude starat o operativní chod firmy a jednotlivých oddělení. Jeho úkolem je nejen vylepšovat procesy, ale zejména prohlubovat spolupráci mezi jednotlivými týmy. Z toho pak budou těžit naši klienti,” říká Jan Penkala, CEO společnosti. Ondřej Smékal se zároveň stává členem nejužšího vedení firmy, jehož součástí je dále Jan Penkala a jednatel Roman Oravec a spoluzakladatel Tomáš Fikar.

Pozici vedoucího oddělení Performance zastane David Vurma, který doposud řídil tým specialistů na digitální media. Nově bude mít na starosti obě oddělení. K změnám došlo také na dalších pozicích. „Naší dlouhodobou ambící je zapojit do vedení firmy větší množství žen,“ prozrazuje Jan Penkala, podle něhož se tak již děje na úrovni širšího vedení. V oddělení Performance zastává roli hlavního strategisty Petra Pacáková, lídry jednotlivých týmů jsou zase Andrea Štefková a Vendula Šteflová. Další výraznou posilou se stala Katka Bláhová, která bude mít ve společnosti na starost veškeré HR aktivity.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.  

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*