ACOMWARE posiluje své vedení, chod firmy nově řídí Ondřej Smékal

Ondřej Smékal bude mít v nové pozici na starosti především posílení řízení firmy na denní bázi. „Ondra se bude starat o operativní chod firmy a jednotlivých oddělení. Jeho úkolem je nejen vylepšovat procesy, ale zejména prohlubovat spolupráci mezi jednotlivými týmy. Z toho pak budou těžit naši klienti,” říká Jan Penkala, CEO společnosti. Ondřej Smékal se zároveň stává členem nejužšího vedení firmy, jehož součástí je dále Jan Penkala a jednatel Roman Oravec a spoluzakladatel Tomáš Fikar.

Pozici vedoucího oddělení Performance zastane David Vurma, který doposud řídil tým specialistů na digitální media. Nově bude mít na starosti obě oddělení. K změnám došlo také na dalších pozicích. „Naší dlouhodobou ambící je zapojit do vedení firmy větší množství žen,“ prozrazuje Jan Penkala, podle něhož se tak již děje na úrovni širšího vedení. V oddělení Performance zastává roli hlavního strategisty Petra Pacáková, lídry jednotlivých týmů jsou zase Andrea Štefková a Vendula Šteflová. Další výraznou posilou se stala Katka Bláhová, která bude mít ve společnosti na starost veškeré HR aktivity.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.  

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

cs_CZCZ