ACOMWARE od ledna rozšířil svůj obchodní tým

Praha, 21. ledna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE, která se zaměřuje na oblast e-commerce, posílila od ledna svůj obchodní tým. Nováčci Jan Hošek a Martina Kubalíková budou mít na starosti vyhledávání nových zákazníků a prodej i rozvoj exportních služeb.

Novými posilami obchodního oddělení se od ledna stali Jan Hošek a Martina Kubalíková, kteří budou shodně působit na pozici Sales Manager. Martina Kubalíková má již téměř 15 let zkušeností z oblasti IT a telekomunikací, během nichž pracovala ve společnostech IBM, Soitron nebo 3M. V ACOMWARE se bude věnovat prodeji a dalšímu rozvoji exportních služeb.

Jan Hošek působil téměř 7 let ve společnosti Centrum Holdings a vydavatelství Economia, kde se podílel na přípravě kombinovaných kampaní zahrnujících online, print i eventy. V ACOMWARE bude mít na starosti vyhledávání nových zákazníků a příležitostí.

 

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 55 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

cs_CZCZ