ACOMWARE od ledna rozšířil svůj obchodní tým

Praha, 21. ledna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE, která se zaměřuje na oblast e-commerce, posílila od ledna svůj obchodní tým. Nováčci Jan Hošek a Martina Kubalíková budou mít na starosti vyhledávání nových zákazníků a prodej i rozvoj exportních služeb.

Novými posilami obchodního oddělení se od ledna stali Jan Hošek a Martina Kubalíková, kteří budou shodně působit na pozici Sales Manager. Martina Kubalíková má již téměř 15 let zkušeností z oblasti IT a telekomunikací, během nichž pracovala ve společnostech IBM, Soitron nebo 3M. V ACOMWARE se bude věnovat prodeji a dalšímu rozvoji exportních služeb.

Jan Hošek působil téměř 7 let ve společnosti Centrum Holdings a vydavatelství Economia, kde se podílel na přípravě kombinovaných kampaní zahrnujících online, print i eventy. V ACOMWARE bude mít na starosti vyhledávání nových zákazníků a příležitostí.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 55 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Rubikon PR

Patricie Petruccová

tel: +420 775 929 191

email: patricie.petruccova@rubikonpr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*