ACOMWARE má nového výkonného ředitele

 

Novým výkonným ředitelem ACOMWARE se od 2. května 2018 stal David Vurma, který dosud vedl největší oddělení společnosti – Performance a Digitální média. Vedení konzultační společnosti převzal od Jana Penkaly, který pozici CEO opustil po čtyřech letech. Ve společnosti však nadále zůstává a bude se věnovat vztahům s klíčovými technologickými partnery a rozvoji nových produktů.

David Vurma působil několik let v agentuře Performio ze skupiny Dignity. Součástí společnosti ACOMWARE je téměř 2,5 roku. Ke svému jmenování uvedl: „ACOMWARE ušel obrovský kus cesty a je ve výborné kondici. Nemůže být tedy lepší čas na to, pustit se do další etapy v životě naší společnosti. Firma je plná skvělých lidí, kteří jsou zde řadu let. Věřím, že společně zvládneme velké věci!“ Stávající pozici Davida Vurmy obsadí Petra Pacáková, která v oddělení zastává roli Performance Advertising Strategist.

Loni utržila firma ACOMWARE rekordních 191,5 milionu Kč. K posunu došlo i v rozsahu poskytovaných služeb. Ze společnosti zaměřené na e-shopy je dnes plnohodnotná digitální agentura. Pod taktovkou nového výkonného ředitele ji čeká plánovaná proměna značky, zaměření se na posílení odborné pozice firmy nebo rozvoj plánovaných produktů a integrace nových technologií.

„Děkuji Honzovi Penkalovi za roky v čele ACOMWARE. Má velkou zásluhu na tom, že firma je dnes tím, čím je: jednou z nejvýznamnějších digitálních agentur na trhu. Během jeho působení se obrat společnosti zečtyřnásobil. Jsem rád, že z firmy neodchází a bude pokračovat v nové roli. Od Davida Vurmy očekávám, že bude pozici firmy dál rozvíjet.“ dodává ke změně Michal Hanák, jednatel ACOMWARE, s. r. o., a člen představenstva MAFRA, a. s., která ACOMWARE vlastní.

O společnosti ACOMWARE s. r. o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Ivana Šalbabová

tel. +420 731 564 832

e-mail: salbabova@narrativemedia.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*