Na projektu se podílejí

Kamil Gric PR Manager
Kamil pracuje na pozici PR Manager, kde má na starosti PR aktivity a obsahový marketing. Připravuje podklady pro média, spotřebitelské i další výzkumy, články a reportáže. Stará se také o obsah našeho blogu.

ACOMWARE má nového šéfa kreativy

 
      
 

Od ledna přebírá řízení a strategický rozvoj kreativního týmu Acomware Karel Vojkovský. Ten v minulosti pracoval na manažerské pozici ve společnostech Knowlimits Group a Insidea, kde měl na starosti vedení projektů pro významné klienty. „Věřím, že Karel je správnou osobou, která našim klientům ukáže přínosy kreativy a zajistí špičkovou práci. Chceme klientům nabídnout nové služby, jako je tvorba komunikačních konceptů, storyboardů, redesignu či rebrandingu,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO firmy.

Do týmu obchodníků ACOMWARE přichází Petr Navrátil, jenž se obchodu a marketingu věnuje více než 13 let. Naposledy působil ve společnosti Seznam.cz, kde zodpovídal za rozvoj VIP klientely. V budoucnu se bude zaměřovat převážně na získávání nových zákazníků pro výkonnostní marketing a nákup digitálních médií.

Dana Holíková se v oboru HR pohybuje více než 12 let, svoji kariéru odstartovala jako personální konzultant. V Seznam.cz se jako HR Specialist soustředila na nábor pro online pozice. V ACOMWARE bude mít na starost veškeré náborové aktivity, HR marketing a vzdělávání.

 

O společnosti ACOMWARE s. r. o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

 

Kontakt pro média

Kamil Gric

tel. +420 737 289 527

e-mail: kamil.gric@acomware.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*