ACOMWARE má nového šéfa kreativy

Karel Vojkovský
Karel Vojkovský

Dana Holíková
Dana Holíková

Petr Navrátil
Petr Navrátil

Od ledna přebírá řízení a strategický rozvoj kreativního týmu Acomware Karel Vojkovský. Ten v minulosti pracoval na manažerské pozici ve společnostech Knowlimits Group a Insidea, kde měl na starosti vedení projektů pro významné klienty. „Věřím, že Karel je správnou osobou, která našim klientům ukáže přínosy kreativy a zajistí špičkovou práci. Chceme klientům nabídnout nové služby, jako je tvorba komunikačních konceptů, storyboardů, redesignu či rebrandingu,“ vysvětluje Jan Penkala, CEO firmy.

Do týmu obchodníků ACOMWARE přichází Petr Navrátil, jenž se obchodu a marketingu věnuje více než 13 let. Naposledy působil ve společnosti Seznam.cz, kde zodpovídal za rozvoj VIP klientely. V budoucnu se bude zaměřovat převážně na získávání nových zákazníků pro výkonnostní marketing a nákup digitálních médií.

Dana Holíková se v oboru HR pohybuje více než 12 let, svoji kariéru odstartovala jako personální konzultant. V Seznam.cz se jako HR Specialist soustředila na nábor pro online pozice. V ACOMWARE bude mít na starost veškeré náborové aktivity, HR marketing a vzdělávání.

O společnosti ACOMWARE s. r. o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 15 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 75 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

 

Kontakt pro média

Kamil Gric

tel. +420 737 289 527

e-mail: kamil.gric@acomware.cz

cs_CZCZ