ACOMWARE je prvním partnerem Salesforce Marketing Cloud v Česku

Praha, 5. května 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala prvním partnerem Salesforce Marketing Cloud v České republice. Tato platforma umožňuje firmám lépe pochopit chování svých zákazníků, a tyto informace následně využít v rámci jejich marketingu. ACOMWARE nabídne svým klientům implementaci a dlouhodobý rozvoj tohoto nástroje.

Salesforce Marketing Cloud je přední světovou platformou zaměřenou na zákaznické chování a digitální marketing. Firmám pomáhá získávat data o zákaznících, která následně analyzuje a využívá. „Salesforce například sbírá informace o chování zákazníka v internetovém obchodě. Které zboží si prohlíží, co nakoupí, na jaké nabídky reaguje. Díky tomu pak dokáže předpovědět, jak se bude chovat v budoucnu,“ vysvětluje Petr Cikán, Head of E-mail Marketing ve společnosti ACOMWARE. Ta svým klientům pomůže nejen s implementací tohoto nástroje, ale také jim nabídne veškeré související služby – konzultace, pomoc s vytvořením strategie i jednotlivých kampaní.

Podle Cikána lze Salesforce dobře využít ve většině firem bez ohledu na segment, v němž podnikají. Navíc získávají technologii, která jim umožní koordinovat komunikaci se zákazníky v různých prodejních kanálech – na prodejně, v e-shopu, na mobilech nebo třeba sociálních sítích. „Salesforce jsme si vybrali z řady důvodů. Jde o čtvrtou největší softwarovou společnost na světě a jednu z nejvíce inovativních firem v oboru. Její nástroje patří mezi světovou špičku. Navíc jde o cloudové řešení, které se nikam neinstaluje a cenově je velmi zajímavé,“ říká Petr Cikán.

Zástupci Salesforce a ACOMWARE uspořádali minulý týden v Praze vůbec první bezplatný workshop, kde podrobně představili široké možnosti využití tohoto nástroje. „Téma zákaznického chování firmy v současnosti velmi zajímá. A jak bylo zřejmé ze seznamu účastníků našeho workshopu, nejde pouze o e-commerce subjekty, ale také o firmy z řady oborů, jako je například energetika, finance, cestování a další,“ říká Petr Cikán.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.
Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

O Salesforce

Salesforce – platforma pro zákaznický úspěch a světová jednička v CRM – umožňuje společnostem propojit se se svými zákazníky zcela novým způsobem. V České a Slovenské republice využívají Salesforce jak malé společnosti s jednotkami zaměstnanců až po korporace s tisíci zaměstnanci v oblastech jako je obchod, zákaznická péče, online marketing, komunity, analýza dat nebo oblast aplikací.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

cs_CZCZ