ACOMWARE je prvním partnerem Salesforce Marketing Cloud v Česku

Praha, 5. května 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala prvním partnerem Salesforce Marketing Cloud v České republice. Tato platforma umožňuje firmám lépe pochopit chování svých zákazníků, a tyto informace následně využít v rámci jejich marketingu. ACOMWARE nabídne svým klientům implementaci a dlouhodobý rozvoj tohoto nástroje.

Salesforce Marketing Cloud je přední světovou platformou zaměřenou na zákaznické chování a digitální marketing. Firmám pomáhá získávat data o zákaznících, která následně analyzuje a využívá. „Salesforce například sbírá informace o chování zákazníka v internetovém obchodě. Které zboží si prohlíží, co nakoupí, na jaké nabídky reaguje. Díky tomu pak dokáže předpovědět, jak se bude chovat v budoucnu,“ vysvětluje Petr Cikán, Head of E-mail Marketing ve společnosti ACOMWARE. Ta svým klientům pomůže nejen s implementací tohoto nástroje, ale také jim nabídne veškeré související služby – konzultace, pomoc s vytvořením strategie i jednotlivých kampaní.

Podle Cikána lze Salesforce dobře využít ve většině firem bez ohledu na segment, v němž podnikají. Navíc získávají technologii, která jim umožní koordinovat komunikaci se zákazníky v různých prodejních kanálech – na prodejně, v e-shopu, na mobilech nebo třeba sociálních sítích. „Salesforce jsme si vybrali z řady důvodů. Jde o čtvrtou největší softwarovou společnost na světě a jednu z nejvíce inovativních firem v oboru. Její nástroje patří mezi světovou špičku. Navíc jde o cloudové řešení, které se nikam neinstaluje a cenově je velmi zajímavé,“ říká Petr Cikán.

Zástupci Salesforce a ACOMWARE uspořádali minulý týden v Praze vůbec první bezplatný workshop, kde podrobně představili široké možnosti využití tohoto nástroje. „Téma zákaznického chování firmy v současnosti velmi zajímá. A jak bylo zřejmé ze seznamu účastníků našeho workshopu, nejde pouze o e-commerce subjekty, ale také o firmy z řady oborů, jako je například energetika, finance, cestování a další,“ říká Petr Cikán.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.
Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

O Salesforce

Salesforce – platforma pro zákaznický úspěch a světová jednička v CRM - umožňuje společnostem propojit se se svými zákazníky zcela novým způsobem. V České a Slovenské republice využívají Salesforce jak malé společnosti s jednotkami zaměstnanců až po korporace s tisíci zaměstnanci v oblastech jako je obchod, zákaznická péče, online marketing, komunity, analýza dat nebo oblast aplikací.

Kontakt pro média

Relative PR & Consultancy

Tomáš Perman

tel. +420 733 738 810

e-mail: tomas.perman@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.



Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*