ACOMWARE je partnerem IBM Marketing Cloud v ČR

Praha, 29. srpna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala oficiálním partnerem IBM v oblasti IBM Marketing Cloud (dříve Silverpop Engage). V současné době již firma ACOMWARE obsluhuje přes 70 klientů, kteří tento nástroj využívají, a disponuje největším agenturním týmem v České republice na problematiku e-mailového marketingu.

Od oficiálního partnerství si ACOMWARE slibuje další posílení své pozice na trhu. „Již dnes patříme mezi největší poskytovatele e-mailového marketingu v ČR. Oficiální spolupráce s IBM a jejich nástrojem IBM Marketing Cloud tuto naši pozici ještě vylepší,“ říká Petr Cikán, Head of Email Marketing společnosti. Podle něj získá ACOMWARE díky přímé spolupráci s IBM lepší přístup k informacím, novinkám a podpoře v nástroji IBM Marketing Cloud. V blízké budoucnosti lze očekávat také další nástroje od IBM.

„Spolupráce s IBM Marketing Cloud pro nás není ničím novým. Tento nástroj využívá více než 70 našich klientů, kterým jsme schopni zajistit jeho pořízení za výhodných podmínek. Dále nabízíme kompletní servis – jeho implementaci, zaškolení zaměstnanců, návrh komunikační strategie i průběžnou pomoc s e-mailovými kampaněmi,“ vysvětluje Cikán, podle kterého hned 6 interních specialistů ACOMWARE zároveň disponuje nejvyšší certifikací IBM Marketing Cloud Professional Certification.

ACOMWARE zároveň aktivně vyvíjí vlastní doplňky pro tento nástroj. „Dva doplňky již mohou naši zákazníci využívat – jde například o modul do newsletteru, díky kterému se v něm zákazníkovi objeví zboží, jež si naposledy prohlížel v internetovém obchodě,“ říká Cikán. Podle něj budou navíc další doplňky postupně přibývat. ACOMWARE společně s IBM plánuje také akce v oblasti vzdělávání. „Pořádáme pravidelná školení pro obsluhu nástroje IBM Marketing Cloud, která jsou zpřístupněna nejen našim klientům, ale všem firmám,“ uzavírá Cikán.

Mezi klienty, kteří využívají služeb ACOMWARE v oblasti e-mailového marketingu, patří například společnost FotoŠkoda, SpokojenýPes.cz, ExaSoft.cz nebo Malvík. Obrat firem z e-mailové komunikace obvykle vzroste po implementaci nástroje IBM Marketing Cloud o 50-100 % v horizontu 6-12 měsíců. Další informace lze nalézt na https://emailing.www.acomware.cz.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR  & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

cs_CZCZ