ACOMWARE je partnerem IBM Marketing Cloud v ČR

Praha, 29. srpna 2016 – Konzultační společnost ACOMWARE se stala oficiálním partnerem IBM v oblasti IBM Marketing Cloud (dříve Silverpop Engage). V současné době již firma ACOMWARE obsluhuje přes 70 klientů, kteří tento nástroj využívají, a disponuje největším agenturním týmem v České republice na problematiku e-mailového marketingu.

Od oficiálního partnerství si ACOMWARE slibuje další posílení své pozice na trhu. „Již dnes patříme mezi největší poskytovatele e-mailového marketingu v ČR. Oficiální spolupráce s IBM a jejich nástrojem IBM Marketing Cloud tuto naši pozici ještě vylepší,“ říká Petr Cikán, Head of Email Marketing společnosti. Podle něj získá ACOMWARE díky přímé spolupráci s IBM lepší přístup k informacím, novinkám a podpoře v nástroji IBM Marketing Cloud. V blízké budoucnosti lze očekávat také další nástroje od IBM.

„Spolupráce s IBM Marketing Cloud pro nás není ničím novým. Tento nástroj využívá více než 70 našich klientů, kterým jsme schopni zajistit jeho pořízení za výhodných podmínek. Dále nabízíme kompletní servis – jeho implementaci, zaškolení zaměstnanců, návrh komunikační strategie i průběžnou pomoc s e-mailovými kampaněmi,“ vysvětluje Cikán, podle kterého hned 6 interních specialistů ACOMWARE zároveň disponuje nejvyšší certifikací IBM Marketing Cloud Professional Certification.

ACOMWARE zároveň aktivně vyvíjí vlastní doplňky pro tento nástroj. „Dva doplňky již mohou naši zákazníci využívat – jde například o modul do newsletteru, díky kterému se v něm zákazníkovi objeví zboží, jež si naposledy prohlížel v internetovém obchodě,“ říká Cikán. Podle něj budou navíc další doplňky postupně přibývat. ACOMWARE společně s IBM plánuje také akce v oblasti vzdělávání. „Pořádáme pravidelná školení pro obsluhu nástroje IBM Marketing Cloud, která jsou zpřístupněna nejen našim klientům, ale všem firmám,“ uzavírá Cikán.

Mezi klienty, kteří využívají služeb ACOMWARE v oblasti e-mailového marketingu, patří například společnost FotoŠkoda, SpokojenýPes.cz, ExaSoft.cz nebo Malvík. Obrat firem z e-mailové komunikace obvykle vzroste po implementaci nástroje IBM Marketing Cloud o 50-100 % v horizontu 6-12 měsíců. Další informace lze nalézt na https://emailing.acomware.cz.

O společnosti ACOMWARE s.r.o.

ACOMWARE je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce. Zaměřujeme se především na pomoc při vstupu na on-line trh, e-commerce poradenství, zvyšování návštěvnosti, obchodní výkonnosti a inteligentní e-mailing. Za 13 let fungování jsme obsloužili přes 3 000 internetových projektů.

Tým tvoří více než 60 zkušených specialistů. V rámci rozvoje e-commerce publikujeme řadu případových studií nebo analýz, dále také pořádáme školení nebo workshopy. Všem příznivcům e-commerce přinášíme také cyklus diskuzí s úspěšnými internetovými podnikateli Eshopista.

Kontakt pro média

Relative PR  & Consultancy

Jiří Uhlíř

tel. +420 724 014 643

e-mail: jiri.uhlir@relativepr.cz

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*