Školení: 5 technik v PPC, které vydělávají

Pay per click reklama je základním pilířem online marketingu většiny e-shopů. Velmi málo z nich je ovšem vytěžuje na maximum a nevyužívá všech pokročilých možností, které se jim nabízí. Na našem školení Vám ukážeme 5 základních technik, bez kterých již na dnešním vysoce konkurenčním trhu neuspějete.

Co Vás na školení naučíme?

Jak na správnou strukturu kampaní

Správná struktura kampaní je základem úspěchu každé PPC reklamy. Díky vhodně zvolené struktuře zvýšíte relevanci inzerátů, stejně jako míru prokliku a konverze z Vašich reklam.

Optimalizace PLA kampaní

Máte již zavedené reklamy s produktovými informacemi, pracujete s nimi a víte, jak je můžete dále optimalizovat a zvýšit tak jejich výkon?

3 nejdůležitější strategie remarketingu

Seznámíme Vás se třemi základními strategiemi remarketingu, které u našicj klientů vykazují dlouhodobě nejlepší výkon a přitom jejich implementace je rychlá a snadná. Zajímá Vás, které strategie to jsou?

Dynamický remarketing

Jaké jsou možnosti dynamického remarketingu, jaké nástroje využíváme a jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

Adform

Adform se jedním z nejmodernějších nástrojů pro RTB a adserving, který Vám umožní plánování a nákup médií aukční formou RTB s následnou optimalizací kampaní včetně reportingu. Správné využití zvyšuje návratnost investic u klientů až o 30-40 %.

Nezůstávejte pozadu za konkurencí a využijte všech dostupných možností, jak vymáčknout z PPC reklamy co nejvíce!

V ceně školení je zajištěno drobné občerstvení a oběd.

|   Místo: Hvězdova 1689/2a (sídlo ACOMWARE), Praha   |
|   Čas: 10:00 – 16:00 hodin   |   Cena: 2.400 Kč bez DPH   |

|   Termíny: 21. února 2014 (proběhlo) / 28. února 2014 (proběhlo)   |

cs_CZCZ