Jiří Traxler

Media Manager

Role v ACOMWARE:

Jirka zastřešuje spolupráci s online médii. Na základě svých dlouholetých zkušeností vybere z velkého množství webových portálů ten nejvhodnější pro prezentaci klientovy reklamy a následně celou reklamu zajistí.

Součástí jeho práce je samozřejmě i následné vyhodnocení, aby klient mohl posoudit efektivitu kampaně. Za osm let praxe v oboru stihl Jirka nasbírat cenné zkušenosti, díky kterým je dnes jeho práce opravdu precizní a účinná.

Na starosti má také náš velký vánoční projekt Vánoční-dárky.cz, který získává každoročně na popularitě mezi klienty i zákazníky, důkazem je, že se dostal až do televize.

Zájmy:

Po skončení pracovní doby se s potěšením vrací domů za rodinou. S ní se také rád vydává na cesty do méně i více vzdálených končin. A pro udržení kondice obětuje trochu volného času také sportu.

Moje znalosti

Zvyšování návštěvnosti

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*