Jan Penkala

CEO

Role v ACOMWARE

Jenda je od února 2014 ředitelem naší společnosti. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce. Svoji práci zaměřuje především na tvorbu marketingových strategií, business poradenství, analytiku a komunikaci se zákazníkem.

Jménem společnosti komunikuje nejen s našimi významnými klienty, ale také s médii, kterým poskytuje komentáře o dění v české e-commerce. V posledních letech také spolupracoval na projektech pro přední e-shopy i retailové společnosti jako Expert ČR, Astratex.cz, Thomas Cook, Tescoma, Kytary.cz, Vašečočky.cz, Conrad Electronic a další.

Vzdělání a zkušenosti

Internetovému marketingu se začal Honza již při studiu na vysoké škole. Absolvoval magisterské studium informačního managementu s vedlejší specializací marketing na Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze. I svoji diplomovou práci směřoval do oblasti e-commerce, když se v ní zabýval problematikou optimalizace firemních procesů v prostředí integrovaného informačního systému a e-shopu.

Veřejná vystoupení

Jeho zkušenosti a názory jsme mohli slyšet na řadě konferencí (ShopExpo 2015, Marketing Festival 2014, Retail Summit 2013, Shoproku Meeting 2012 a 2013, WebTop100 2013, Trend Online Academy) nebo panelových diskusích (Vývoj v české e-commerce v roce 2013). Honza pravidelně přednáší pro APEK, vede workshopy pro Seznam.cz, Heureka.cz nebo workshopOPEN. Přednáší pro pražskou Vysokou školu ekonomickou internetový marketing. Zároveň navštěvuje většinu odborných konferencí v ČR a znalosti získává i na zahraničních akcích, převážně v Londýně (eCommerce Expo, Silverpop Amplify, TFM&A, E-commerce Trend CEE).

Sociální sítě

Sledujte novinky, tipy i zajímavá čísla na Jendově Twitter kanálu o inteligentním emailingu:

Moje znalosti

Inteligentní emailový marketing Zvyšování obchodní výkonnosti Zvyšování návštěvnosti RTB Marketingová konzultace

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*