David Vurma

Head of Digital Media

Role v ACOMWARE

David vede tým Digital media a zodpovídá za správu media plánů našich významných klientů, stěžejní součástí jeho práce je i rozvoj a vzdělání jeho týmu. Věnuje se také přípravě dat o mediální trhu.

Pracovní zkušenosti

Před příchodem do ACOMWARE pracoval jako Senior Performance Specialist v online agentuře Performio. Na této pozici měl na starosti správu významných brandových klientů. Podílel se také na vývoji reklamního systému Performax. V poslední době se věnoval RTB a spolupracoval na vývoji nové DSP platformy.

V minulosti pracoval také jako Account Manager ve společnosti CoMoGa zaměřující se na zákaznický servis a podporu startupových projektů.

Vzdělání a certifikáty

Vystudoval Vysokou školu hotelovou v Praze, kde ho zaujal mimo jiné online marketing, kterému se začal věnovat již během studia.

Je držitelem certifikátů Google Analytics, Google Tag Manager a také Google Adwords se zaměřením na obsahovou síť.

Zájmy

Ve volném čase se věnuje gastronomii. Mezi další zájmy patří sport, především volejbal a tenis.

 

Pro koho momentálně pracuji

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*