David Hořava

E-commerce Consultant

Role v ACOMWARE

David pracuje na pozici E-commerce Consultant, pomáhá našim klientům v celkovém rozvoji online marketingu. Koordinuje práci specialistů, navrhuje další strategii a dohlíží na celkovou realizaci.

Pracovní zkušenosti

V ACOMWARE měl na starosti interní marketing a také projekt Eshopista, který spojuje úspěšné lidi v e-commerce. Před nástupem do ACOMWARE pracoval jako freelancer. 

Vzdělání a certifikáty

Je držitelem certifikátu Silverpop Fundamentals Certification.

Veřejná vystoupení

V roce 2015 vystoupil na E-shop Víkendu s přednáškou na téma "Jak využíváme obsah a data k maximalizaci výsledků e-mailových kampaní", kde ukázal práci s obsahem a inteligentním emailingem v ACOMWARE. Na záznam z přednášky se můžete podívat na YouTube.

Zájmy

Mezi jeho zájmy patří hlavně hokej (Draci Šumperk) a fotbal (Bayern Mnichov). Rekreačně hraje právě fotbal a tenis. Zajímají ho naprosto všechny sporty od golfu po šipky.

Moje znalosti

Marketingová konzultace Optimalizace nákupního procesu

Pro koho momentálně pracuji

Přečtěte si mé příspěvky

Jdi na více prezentací

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Telefon: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*