Život v ACOMWARE

Jsme parta mladých lidí, které baví e-commerce. Jsme kolektiv, který táhne za jeden provaz. Jsme lidi, kteří chtějí nejen odvádět kvalitní práci pro klienty, ale chtějí se i společně bavit. To vše jsme my! Zajímá tě, jak žijeme v ACOMWARE?


Narozeniny a večírky

Narozeniny se jistě slaví v každé firmě a stejně je tomu i u nás. Popřejeme si, darujeme láhev kvalitního vína, nafotíme se a případně večer vyrazíme na důkladné oslavy.
Ale neslavíme pouze narozeniny! Rádi spolu totiž trávíme čas i mimo práci. Vždy se najde někdo, kdo zorganizuje posezení v hospůdce, ze které se dost často přesouváme do nějakého toho pražského klubu. Jsme totiž výborní tanečníci :-).

Každý rok také pořádáme vánoční večírek, kterým uzavíráme společný rok práce a těšíme se na zasloužené volno.

​​

Gastronomické zážitky

Všichni milujeme dobré jídlo i dobré pití. A jak se to odráží v našem životě v ACOMWARE?

Pravidelně každý měsíc organizujeme tématické firemní snídaně a večeře. Vždy je vybrán jeden tým, který má na starosti přípravu jídla od A do Z. K snídani si ještě ten samý tým musí připravit prezentaci na nějaké aktuální/zajímavé téma ze svého oboru, které prezentuje ostatním.

Chodíme také společně na obědy do místních restaurací a nebojíme se i vyjet za brány naší kanceláře a to konkrétně do Sapy, kam míří naše cesty poměrně často. Nejradši ale společně absolvujeme společné ochutnávky vína. Nejhezčí bývají ty vánoční, kdy následuje velká objednávka.

Výjezdní a sportovní akce

Samozřejmostí jsou i pravidelně pořádané teambuildingy. Čtyřikrát za rok společně rádi vyrazíme z města. Největší úspěchy mívají akce přes noc. Byli jsme už ve Velkých Bílovicích a na zámku v Lednici, ve Voticích, na Slapech. Přes den je většinou připravený program, kde musíme plnit různé úkoly. Večer se společně dobře najíme a meze zábavě se nekladou. Většinou je přizvaný DJ nebo jako tomu bylo například loňské léto, i cimbálovka (byli jsme totiž na koštu skvělého moravského vína ve Velkých Bílovicích :-).
 
Pořádáme ale i jednodenní akce, které jsou ať už sportovně nebo kulinářsky zaměřené. Byli jsme například na laser game, v TepFaktoru a uspořádali jsme bowlingový turnaj. V létě jsme zorganizovali velký fotbalový turnaj, kde nechyběly ani roztleskávačky. Naučili jsme se vařit a nacpali si břicha na Chef Parade.

Plánujeme další výlet do krásných moravských sklípků a možná letos vyrazíme i na vodu.

Každý týden v prostorech našich kanceláří cvičíme jógu a máme i svou squashovou ligu. Aby naši zaměstnanci neměli náhodou sportu málo, přispíváme všem, kteří u nás jsou déle než 6 měsíců na kartu multisport.

Do sportovních výkonů rozhodně nikoho nenutíme.  Pokud si však dáte rádi do těla nebo se rádi řádně vyblbnete, bude se Vám v ACOMWARE opravdu líbit! :-)

Teambuilding v TEPfaktoru

Na začátku dubna jsme vyrazili na sportovní odpoledne do TEPfaktoru. Ten je inspirován televizní soutěží Pevnost Boyard (v Chotilsku na Příbramsku). Čekala zde na nás jedinečná zábava.

Byli jsme rozděleni do týmů po čtyřech a museli jsme splnit dvacetpět nelehkých úkolů. Nejen, že byla prověřena naše fyzická zdatnost, ale museli jsme také zapojit naše mozkové buňky při řešení logických úkolů. Při hře šlo především o týmovou spolupráci, vytrvalost, nebát se jít za hranice svých možností a chuť zvítězit. Moc jsme si to užili, koukněte… :-)


Přidejte se k nám

Zaujal Vás ACOMWARE a chcete navázat na naši více než čtrnáctiletou historii. Napište nám email na info@acomware.cz a nezapomeňte přiložit svůj životopis. Pokud budete vybráni, rádi Vás přivítáme na osobním pohovoru.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*