workshopOPEN

Rádi se potkáváme s našimi klienty na školeních a workshopech. Přímé dotazy z obecenstva a interakce mezi klienty a lektory jsou pro nás nenahraditelné. Školíme rádi a často - individuálně, skupinově, pro partnery i s partnery. Budeme se těšit, že se na některé z našich připravovaných akcí potkáme.


Proč přijít na naše školení a workshopy?

  • V e-commerce se pohybujeme přes 12 let
  • Proškolili jsme více než 1000 e-shopů, podívejte se na videa z workshopů
  • Na školeních a workshopech spolupracujeme s partnery - Heureka.cz, Zboží.cz, APEK
  • Na workshopy a školení zpravidla navazují osobní konzultace
  • Pro klienty pořádáme panelové diskuze s odborníky
  • Na individuální školení přijďte sami, nebo s celým svým týmem - a to za stejnou cenuPřipravované akce

Lektor: Jan Penkala
Business Development

3. října 2018, 13:45, Florentinum, kanceláře EY, Na Florenci 2116/15, Praha 1

Rádi bychom Vás pozvali na exkluzivní prezentaci spotřebitelského výzkumu, který pro Acomware realizovala výzkumná agentura IPSOS v srpnu 2018.

Výzkum se zaměřil na celou zákaznickou cestu - od touchpointů při rozhodování, přes komunikační platformy požadované od prodejců, přes rozložení nákupů online/retail, dále zkušenosti s reklamacemi a vracením zboží. Nezapomněli jsme ani na to, jak spotřebitelé vnímají technologické novinky nebo co očekávají od věrnostního programu. 

David Vurma, CEO Acomware, vám ukáže, jaká by měla být úspěšná digitální a e-commerce strategie pro dnešní dobu včetně konkrétních případových studií.

Jako host vystoupí manažer EY Tomáš Molnár s prezentací aktuálního EY Retail Barometer 2018. 

Proč přijít na toto školení?

Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Volných míst: 20

0 Kč bez DPHBuďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*