Přehled všech školení

Rádi se potkáváme s našimi klienty na školeních a workshopech. Přímé dotazy z obecenstva a interakce mezi klienty a lektory jsou pro nás nenahraditelné. Školíme rádi a často - individuálně, skupinově, pro partnery i s partnery. Budeme se těšit, že se na některé z našich připravovaných akcí potkáme.


Proč přijít na naše školení a workshopy?

 • V e-commerce se pohybujeme přes 12 let
 • Proškolili jsme více než 1000 e-shopů, podívejte se na videa z workshopů
 • Na školeních a workshopech spolupracujeme s partnery - Heureka.cz, Zboží.cz, APEK
 • Na workshopy a školení zpravidla navazují osobní konzultace
 • Pro klienty pořádáme panelové diskuze s odborníky
 • Na individuální školení přijďte sami, nebo s celým svým týmem - a to za stejnou cenuLektor: David Vurma
CEO

O úspěchu e-shopu rozhoduje mnoho faktorů – od marketingové strategie až po logistiku. Splňuje Váš e-shop požadavky zákazníků? Komunikujete se svými zákazníky vhodným způsobem? Nabízíte zákazníkům produkty, které si chtějí koupit? Víte, jak se to dělá? Myslíte si, že jste dobře připraveni na zatěžkávací zkoušku v podobě blížících se svátků? Konzultujte s námi svou současnou situaci – nalezneme konkrétní způsob, jak Vašemu e-shopu pomoct v růstu a navýšit obraty i zisky. Využíváte RTB nebo nové funkce v Universal Analytics?

Proč přijít na tuto konzultaci?

 • Pomůžeme nastartovat Váš e-shop a najdeme prostor pro Váš růst
 • Nadefinujeme obchodní a marketingové cíle a způsoby, jak je dosáhnout
David Vurma je výkonným ředitelem společnosti ACOMWARE. Zodpovídá za rozvoj a řízení společnosti. Stěžejní součástí jeho práce je stanovování firemních procesů, automatizace činností a rozvoj jednotlivých oddělení. Dříve David v ACOMWARE řídil oddělení Performance a oddělení Digitálních médií.


Lektor: Denis Wanča
Senior E-commerce Consultant

Adform se jedním z nejmodernějších nástrojů pro RTB a adserving. Adform Vám umožní plánování a nákup médií aukční formou RTB s následnou optimalizaci kampaní včetně reportingu. Vedle toho nabízí funkce pro výdej reklamních bannerů na portálech, tzv. adserving.  

Správné využití Adformu zvyšuje návratnost investic do reklamních kampaní klientů až o 30-40 %.

Proč přijít na toto školení?

 • Získáte konkurenční výhodu - RTB se u nás rozvíjí a je šance uspět
 • Zvýšíte výkonnost vašich kampaní o 30-40 %
Denis pracuje na pozici Senior E-commerce Consultant, kde se stará o rozvoj našich klientů, jejich e-shopů a online marketingových aktivit.


Lektor: Simona Hajšmanová
SEO Team Leader

SEO je souborem technik a postupů, které při dlouhodobém aplikování pomohou Váš web či e-shop vhodně přizpůsobovat potřebám návštěvníků a vyhledávačů.

SEO a linkbuilding patří k elementárním technikám, které by měl správně zvládnout každý e-shop připravený na své zákazníky. Ať už jste začátečníky nebo roky fungujícím e-shopem, individuální školení SEO a linkbuildingu přizpůsobíme aktuální úrovni Vašich znalostí a potřeb.  

Proč přijít na toto školení?

 • Školení přizpůsobíme aktuální fázi rozvoje Vašeho e-shopu
 • Víte, co je VWCO? Prozradíme Vám nové SEO trendy
Simona se zabývá tvorbou zpětných odkazů a obsahové části webu pro klienty. V minulosti pracovala jako copywriter na slevovém portále, kde nasbírala potřebné zkušenosti.


Lektor: Lucie Křivská
Content Specialist

Text je nezbytným pomocníkem pro orientaci zákazníka na e-shopu i pro jeho nákupní rozhodování. Slouží také jako vodítko pro vyhledávacího robota. Jak ale napsat skvělý text, který bude vhodný pro oba účely? Školení copywritingu Vás seznámí s principy psaní kvalitních webových textů. Dozvíte se, jak psát texty přívětivé nejen pro zákazníky, ale také pro vyhledávače. Na konkrétních příkladech uvidíte, jak mají vypadat jednotlivé texty na e-shopu. Nezapomeňte, také text prodává.

Proč přijít na toto školení?

 • Dozvíte se, jak změnit texty v efektivního prodavače
 • Školení Vám individuálně přizpůsobíme
Lucie pracuje jako Content Specialist. Texty jsou důležitou součástí webového obsahu a Lucka patří mezi naše specialisty, kteří se věnují jeho tvorbě. Specializuje se na copywriting a obsahovou strategii.


Lektor: Jan Fencík
Performance Advertising Strategist

Naučte se pracovat s PPC systémy Google AdWords, Sklik, eTarget a Facebook (případně Etarget, Yandex a Bing). Ukážeme Vám, jak vytvořit co nejúčinnější kampaně, které přivedou více zákazníků za nižší cenu.  Individuální školení je vhodnou cestou pro osvojení si absolutních základů i získání odborných rad a pokročilých tipů. 

Proč přijít na toto školení?

 • Problematiku vysvětlíme na Vašich datech, přidáme praktické tipy vhodné pro Váš e-shop
 • Od základního nastavení PPC kampaní po maximalizaci výkonu PLA kampaní
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.


Lektor: Pavel Vondruška
Senior Email Marketing Specialist

Na individuálním školení se dozvíte, co je to inteligentní emailing, ukážeme Vám úspěšné postupy a pokročilé praktiky, které posunou Vaši komunikaci se zákazníky na vyšší úroveň. Naši špičkoví specialisté Vás naučí, jak newslettery cílit podle chování uživatelů na Vašem webu, rozesílat e-maily s dynamickým obsahem a celý emailing automatizovat, což našim klientům přineslo zvýšení obratu až o 300 %.

Proč přijít na toto školení?

 • Ukážeme Vám, co je to inteligentní emailing
 • Budou se Vám věnovat špičkoví specialisté
Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.


Lektor: Antonín Šebík
PPC Specialist & Web Analyst

Seznamujete se s Google Analytics? Nebo už tento nástroj využíváte a potřebujete zavést novinky? Na našem individuálním školení Vám přímo vše na Vašich datech ukážeme a vysvětlíme. Dozvíte se, jak správně službu nastavit, vyhodnocovat analytická data a vyvozovat závěry pro zlepšení výkonnosti Vašeho e-shopu. Víte, co umožňují Google Tag Manager, či Universal Analytics?

Proč přijít na toto školení?

 • Pomůžeme Vám nastavit Universal Analytics, vhodné KPI a správně data analyzovat
 • Naučíme Vás pracovat s modelem Attributin Tool
Tonda pracuje jako Web Analyst, má rozsáhlé zkušenosti s webovou analytikou a dalších oborů online marketingu, zejména PPC.


Lektor: Ondřej Chvojka
Data Analyst

Naučíme Vás, jak ze zbožových porovnávačů vytěžit co nejvíce. Dozvíte se, jak správně optimalizovat svůj XML feed, stanovit správnou strategii nabídek cen za proklik i jak správně spárovat produkty. Naši špičkoví specialisté Vám ukážou vše potřebné k maximalizaci zisku ze všech předních českých srovnávačů (Heureka.cz, Zbozi.cz, Hledejceny.cz, Hyperzbozi.cz). 

Proč přijít na toto školení?

 • Ukážeme Vám, jak pracovat se sortiment reportem a nabídkou cen za proklik
 • Dozvíte se, jak optimalizovat svůj XML feed a vytěžit tak z porovnávačů co nejvíce
Ondřej pracuje jako Data analyst. Stará se o nasazování měřících kódů na weby zákazníků a zajišťuje nastavení Google Analytics. Zkušenosti získal ve společnosti eBRÁNA.


Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*