Viktor Lelek

Brand Building Specialist/Strategic Planner

Role v ACOMWARE

Viktor má v Acomware na starosti profilování značek klientů, jejich rozvoj a pomáhá zvyšovat jejich výkon. Analyzuje značky, prostředí ve kterém se pohybují a společně s klienty tvoří marketingové a komunikační strategie. Při své práci zkoumá segmenty trhů, chování cílových skupin a hledá jejich preference pro různé typy služeb, výrobků a zboží. S klienty realizuje značkové workshopy a pomáhá nastavit sílu hlasu jejich podnikání.

 

Pracovní zkušenosti

V reklamě a marketinku působí přes dvacet let, v minulosti působil v několika komunikačních agenturách na pozicích ředitele, kreativního ředitele, ale také jako strategický plánovač. V posledních 15 let se věnuje tvorbě strategií značek. Do Acomware přešel z volné nohy jako konzultant, kde se věnoval opět značkám a komunikačním kampaním hlavně v online prostředí.

 

Zájmy

Velkým zájmem je rodina a děti. Věnuje se psychologii a poznání, jak funguje lidský mozek a samotné vnímání lidí. Je čtenářem odborných knih, poslouchá hudbu, sleduje filmy. Miluje jízdu na motorce.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*