Pomůžeme Vám zvítězit

Veřejná školení

Upřednostňujete školení formou přednášek, na kterých se můžete potkat s dalšími účastníky – svými konkurenty i e‑shopaři z jiných oborů? Veřejná e-commerce školení představují soubor několika vystoupení na aktuální témata z online podnikání – SEO, emailing, webový obsah, online a offline retail a mnohá další.

Přednášejícími jsou naši lektoři i další zajímavé osobnosti ze světa e-commerce, které Vám představí informace ze zákulisí i chystané novinky z různých projektů.

 

Aktuální nabídka veřejných školení:

400+ zákazníků ročně
A každému se věnujeme naplno!

Spokojení klienti

Bol to môj prvý workshop realizovaný spoločnosťou ACOMWARE. Nakoľko náš eshop je na systém Heureky napojený pomerne krátku dobu využil som túto možnosť účasti práve pred dôležitým vianočným obdobím. Prezentácia pána Penkalu bola naozaj profesionálne odborne pripravená. Rozdelenie do blokov s jasne cieleným obsahom bolo úplne zrozumiteľné. Obsahovala množstvo jednoduchých a pritom dôležitých bodov ktoré si často neuvedomujeme tak pri tvorbe eshopov, pri samotnom predaji tovaru či dokonca aj pri komunikácii so zákazníkom. Prezentované možnosti boli jednoducho použiteľné aj v rámci rôznych marketingových nástrojov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu efektivitu. Obsah workshopu mi pomohol uvedomiť dôležitosť a zároveň variabilitu možností na ceste ktorou do budúcna musíme v internetovom predaji pokračovať. Myslím, že moja účasť bola dobre využitým časom s obohatením sa o ďalšie dôležité poznatky z ktorých časť použijeme v najbližšom období.

Ing. Martin Balun
www.kozenedoplnky.sk

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*