Topenilevně.cz

Společnost PROFI-UNION, spol. s r.o.  má dlouholetou zkušenost v prodeji topných systémů. Kamenný velkoobchod doplnili před více než 8 lety e-shopem, topenilevne.cz.

Obsáhlé zásoby, propojení prodejních kanálů a vlastní logistika dělají z PROFI-UNION významného obchodníka v oblasti technického vybavení budov.

Přečtěte si případovou studii, jak jsme uživatelským testováním webu TopeníLevně.cz odhalili chyby v použitelnosti e-shopu.

Hodnocení konzultanta

Viktor Malcev
Senior E-commerce Consultant
S klientem spolupracujeme bezmála rok a probíhá na velmi přátelské úrovni. Jsem rád, že mohu pracovat s jedním z lídrů trhu v oblasti topení a technického zajištění staveb. Nad rámec emailingových služeb, PPC správy nebo uživatelského testování jsou velmi zajímavé i business konzultace o synergii e-shopu a kamenného velkoobchodu.

"Nad rámec fungujících marketingových služeb, které pro náš e-shop ACOMWARE dělá, oceňuji především pravidelné informace z trhu. Ty jsou pro mě nesmírně cenné.

Spolupráce s ACOMWARE se ukázala jako dobré rozhodnutí."

 

 

Michael Enge
TOPENÍLEVNĚ.czUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*