Top-Pojištění.cz

Top-Pojištění.cz je první a nejstarší internetový portál, který od roku 2005 poskytuje službu porovnání nabídky vybraných produktů pojišťoven na českém trhu. Společnost Top-Pojištění.cz s.r.o. je jedna z nejdynamičtěji se rozvíjejících pojistně-makléřských společností na českém trhu. Patří do mezinárodní finanční skupiny GrECo JLT s historií sahající až do roku 1925.

Hodnocení konzultanta

Jaroslav Kaucký
Head of E-commerce Consulting
Top-Pojištění.cz, jako jeden z nejstarších srovnávačů cestovního, povinného a havarijního ručení, čelí vzniku desítek nových projektů ročně a cena za klik v PPC kampaních se šplhá do vysokých desítek korun. I za těchto parametrů jsme schopni spravovat PPC kampaně efektivně a pomáhat Top-Pojištění.cz být významným hráčem v oboru srovnávačů cestovního pojištění a povinného/havarijního ručení.

"ACOMWARE pro nás již několik let spravuje PPC kampaně: oceňujeme zejména rychlou implementaci novinek, flexibilitu, pravidelný reporting na podkladech z Google Analytics i z našich interních dat a samozřejmě dlouhodobé pozitivní výsledky kampaní ve vysoce konkurenčním prostředí."

Ing. Tomáš Voharčík, CEO
Top-Pojištění.cz s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*