Tomáš Paták

Copywriter/Ideamaker

Role v ACOMWARE


Tomáš má na v Acomware na starosti vymyslet, jak upoutat lidskou pozornost pomocí textu. Vykopává kreativní nápady a hlídá při tom nejen i/y. Úzce spolupracuje s konzultantem značek Viktorem a marketingem, ale pomáhá i zbytku firmy. Rád by ukázal, že copywriter už dávno není ten, co ‚‚prostě píše ty texty’’.

Pracovní zkušenosti


Do ACOMWARE přichází z volné nohy. Díky vlastnímu podnikání zjistil, že ničemu nevadí, když jako kreativec rád chodí na schůzky s klienty, nosí sako a myslí i trochu analyticky.

Před volnou nohou se dva roky učil textové řemeslo v CZC.cz, kde si sáhl na obsahový marketing , sociální média a zkusil si i práci na televizních kampaních.

 

Vzdělání


Ve studentských letech se spíše věnoval práci a praxi v oboru, proto také vystudoval prakticky zaměřenou Akademii žurnalistiky a nových médií, která mu ukázala, že se v marketingu vyplatí přemýšlet novinářskou logikou.

 

Zájmy


Největším zájmem je v současnosti práce,  její zdokonalování a vzdělávání. Skvěle si odpočine v kuchyni při vaření asijské a italské kuchyně, čtení a cvičení.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*