Tescoma

TESCOMA je 100% česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada výrobků společnosti proto nese označení světový patent a několik z nich získalo prestižní ocenění za design.

Výsledky naší spolupráce s TESCOMA jsou dobře vidět na případu emailového marketingu - firma zvýšila příjmy z emailingu za 12 měsíců o 99 %.

Hodnocení konzultanta

Jan Penkala
Business Development
Značka Tescoma se prakticky denně objevuje v TV i jiných médiích, takže je stále na očích veřejnosti. Jsem rád, že jsme s touto společností navázali spolupráci. Rádi se budeme podílet na rozvoji a podpoře e-shopu Tescoma.

"Díky společnosti ACOMWARE a jejímu sofistikovanému řešení emailingové komunikace se nám podařilo získat meziroční nárůst obratu z tohoto typu komunikačního kanálu o 99 %! Kromě standardních typů newsletterů se povedlo nasadit a rozběhnout personalizované svátkové kampaně, geograficky cílené či behaviorálně orientované kampaně na expiraci bodů nebo na reaktivaci zákazníků. Naše newslettery jsou nyní plně responzivní a v html formátu. Jednotlivé šablony i předměty zpráv důsledně testujeme a nasazujeme ty nejefektivnější. Stále cítíme potenciál růstu a tak průběžně nasazujeme stále nové a propracované možnosti cílení na jednotlivé segmenty zákazníků z databáze."

 

Mgr. Marcel Vacula
Manažer marketinguUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*