Acomware nově spravuje

výkonnostní kampaně, SEO a linkbuilding pro společnost TESCOMA

 

Praha, 27. května 2019 – Výkonnostní kampaně, optimalizaci e-shopu a linkbuilding českého výrobce a prodejce kuchyňských potřeb TESCOMA má nově na starosti konzultační společnost Acomware. Střídá agenturu Better Marketing. Vzájemná spolupráce má přinést oživení, rozšíření a zefektivnění aktivit značkového e-shopu TESCOMA v oblasti online marketingu.

Český výrobce a prodejce kuchyňských potřeb TESCOMA rozšiřuje spolupráci s konzultační společností Acomware. Ta kromě e-mail marketingu nově zastřeší komplexní správu výkonnostních kampaní v České republice a Polsku, postará se o optimalizaci e-shopu pro vyhledávače a budování zpětných odkazů. „Po pětileté spolupráci v rámci e-mail marketingu bylo rozšíření spolupráce o oblast performance, SEO a linkbuildingu logickým krokem. Acomware považujeme za agenturu s prokazatelnými výsledky v rámci segmentu e-commerce zákazníků,“ uvádí Radim Roženek, vedoucí oddělení online obchodu společnosti TESCOMA.

Od vzájemné spolupráce si český výrobce a prodejce kuchyňských potřeb slibuje hlavně oživení, rozšíření a zefektivnění aktivit značkového e-shopu TESCOMA v oblasti online marketingu, včetně dosažení stanovených KPI. „TESCOMA již dlouhá léta patří mezi naše klienty v oblasti e-mailingu a výsledkem naší spolupráce je například ocenění jedné z kampaní v soutěži WebTop100. V oblasti výkonnostního marketingu vidíme prostor pro výrazné zlepšení efektivity, a to jak po stránce navýšení počtu objednávek, tak snížení nákladů na obsluhu celého kanálu,“ dodává David Vurma, CEO konzultační společnosti Acomware.


KONTAKT PRO MÉDIA

Kamil Gric

kamil.gric@acomware.cz

+420 737 289 527

 


O SPOLEČNOSTI ACOMWARE

Acomware je specializovaná konzultační společnost pro e-commerce a digitální marketing. Od roku 2002 pomáhá firmám, aby v jeho prostředí dosahovaly co nejlepších výsledků. Zvyšuje prodeje, buduje nové značky nebo zlepšuje péči o zákazníky. Služby společnosti využívají obchodní řetězce, e-shopy i výrobní firmy.

Česká e-commerce scéna je pro Acomware domovem, který se snaží aktivně rozvíjet a kultivovat. Podílí se na vývoji a implementaci nových nástrojů a technologií, školí odborníky i nadšence. Na webu www.acomware.cz publikuje unikátní výzkumy a studie. Je pořadatelem konferencí Performance 2020, Emailing 2020 a cyklu diskuzí Eshopista.

Další příspěvky

Kreativu v Acomware přebírá Luděk Kováč

Kreativu v Acomware přebírá Luděk Kováč

Novým kreativním ředitelem v konzultační společnosti Acomware je od dubna Luděk Kováč. Ten v minulosti působil na kreativních pozicích v agenturách Wu...

číst
Eshopista: Technologické trendy v e-commerce v roce 2019

Eshopista: Technologické trendy v e-commerce v roce 2019

Přední tuzemští odborníci 7.února 2019 v sídle Microsoftu mluvili o nejnovějších technologických trendech v e-commerce.

číst
Představujeme eCommerce Talks, náš video seriál o dění v e-commerce

Představujeme eCommerce Talks, náš video seriál o dění v e-commerce

Ve čtvrtek 11. října se v Art & Event Gallery Černá labuť v Praze uskutečnil nový formát diskuzní platformy Eshopista. Pořadatelé ze společnosti Acomw...

číst
cs_CZCZ