Tazne.cz

Tažná zařízení a střešní nosiče ELSA GROUP jsou na trhu již od roku 1995. Dodávají kvalitní a bezpečné výrobky za ty nejlepší ceny a to přímo od výrobců, ať už jde o elektropřípojky, střešní nosiče, nosiče jízdních kol, lyží, snowboardů a dalších příslušenství. Již 20 let jsou největším obchodem s tažnými zařízeními v ČR a disponují největším množstvím tažných skladem ihned k odběru. Za ta léta nasbírali jejich odborníci bezkonkurenční zkušenosti a díky nim se mohli stát kompetentním partnerem pro dealerské sítě značek Fiat, Ford a dalších 4000 stálých odběratelů.

 

Případovou studii, která podrobně rozebírá optimalizaci PPC kampaní pro Tazne.cz, najdete zde.

 


"Od nové strategie pro PPC kampaně jsme si slibovali postupný růst příjmů a zvýšení efektivity tohoto marketingového kanálu. Velmi příjemně nás překvapil nejen dosavadní růst tržeb, ale také rychlost, s jakou se změny realizované společností ACOMWARE projevily v praxi. Kladně hodnotíme vůbec celou spolupráci i odbornost zaměstnanců této společnosti.

Velmi spokojeni jsme také se splněním druhého z našich cílů, kterým bylo zajistit nízký podíl nákladů na obratu PPC."

 

Jaroslav Šaloun
jednatelUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*