SUPRAPHON a. s.

Hudební vydavatelství Supraphon je nejvýznamnější českou gramofonovou firmou v celé její historii. Značka registrovaná v roce 1932 byla zejména s nahrávkami české vážné hudby vývozním zbožím napříč stoletím. V oblasti populární hudby patří Supraphon ke klíčovým vydavatelům na domácím trhu. Vaše oblíbené nahrávky můžete zakoupit od listopadu 2011 přes e-shop Supraphonline, v síti kamenných prodejen či stáhnout v elektronické podobě.

Hodnocení konzultanta

Antonín Šebík
PPC Specialist & Web Analyst
Jsem velmi rád, že můžeme spolupracovat s takovou společností, jako je Supraphon. Léta, která tu tato značka funguje, se jednoznačně projevuje v profesionalitě jednání. Věřím, že školením jejich managementu jsme začali dlouhodobou spolupráci.

"Školení ohledně problematiky Google Analytics nám otevřelo nové možnosti sledování úspěšnosti jednotlivých kampaní a tím do budoucna přesnější cílení dle druhu kampaně včetně sledování návratnosti investic."

Karel Bezouška
Manažer obchodu Supraphonline.czUdělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*