Naši spíkři na workshopu

Pavel Vondruška Senior Email Marketing Specialist
Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

Školení inteligentního emailingu

školení inteligentního emailinguV úterý 26. 3. ACOMWARE pořádal školení na inteligentní emailový marketing. Školení se konalo v příjemné atmosféře konferenčního centra GreenPoint. Dle počtu účastníků je patrné, že email marketing je velmi aktuální téma.

Většina e-shopů však zatím nevyužívá pokročilých technik, které vedou k vyšším výkonům kampaní. Účastníci se shodli na potřebě zasílat segmentované emaily dle preference odběratelů a optimalizaci výkonu kampaní. Překážkou jsou často možnosti nástroje, který je využíván, a nedostatek lidského kapitálu.

Některé z technik inteligentního email marketingu byly postupně na školení představovány přímo i na newsletterech účastníků, kteří si tak mohli rovnou odnést cenné rady, které lze přenést do praxe.

Děkujeme účastníkům za konkrétní a přínosné dotazy, které celé školení provázely, a těšíme se na příští setkání. Jestliže se dlouhodobě zajímáte o problematiku emailingu, sledujte @InteligentEmail.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*