Školili Vás

Jan Penkala Business Development
Jenda byl od února 2014 do dubna 2018 výkonným ředitelem naší společnosti, zodpovídal tak za směrování, řízení ACOMWARE a tvorbu strategie. Aktuálně má na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů.

Pavel Vondruška Senior Email Marketing Specialist
Pavel je dlouholetým specialistou na e-mailing. Pro zákazníka navrhne, implementuje a optimalizuje veškerou e-mailovou komunikaci, kterou je zapotřebí personalizovat a také správně načasovat.

Naučte se správně komunikovat se svými zákazníky!

V pátek 25. října jsme v Simply Café uspořádali školení emailového marketingu na téma "Naučte se komunikovat se svými zákazníky!" Pavel Vondruška a Jan Penkala účastníky provedli všemi úskalími od sběru kontaktů (na webu, na prodejně či formou soutěže), přes segmentaci již stávajících kontaktů po plánování a rozesílání propagačních newsletterů. 

 

Velká část školení byla také věnována newsletterům účastníků. Ti, kteří poskytli svoje newslettery k dispozici se tak dozvěděli, co v newsletterech dělají dobře, kde mají slabiny a jakým způsobem by se daly jejich emaily zlepšit, aby vedly k vyššímu konverznímu poměru.

Co jste se na školení dozvěděli?

  • Jak legálně a rychle posílit databázi kontaktů
  • Jak vytvořit segmenty a využít je k rozesílce
  • Plánování propagačních newsleterů
  • Jak tvořit obsah newsletteru - technicky i obsahově
  • Rozesílací nástroje
  • Možnosti optimalizace
  • Trigger a jiné kampaně

 

Zajímavosti z akce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kam dál?

 

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*