Studii připravil

Jan Fencík Performance Advertising Strategist
Honza jako Performance Advertising Strategist se kvalitní prací na klientech vypracoval od běžné správy PPC kampaní až na Leadera oddělení Performance, které vedl přes 3 roky. V současné době se zaměřuje na znalostní rozvoj kolegů, správu VIP klientů a analýzu možností v oblasti výkonnostního marketingu v ČR a zahraničí.

Sklik retargeting přinese stovky objednávek

Dlouho očekávaná funkce retargeting v obsahové síti Sklik slibovala zvýšení počtu objednávek ze sítě Sklik. V pilotních kampaních, které jsme realizovali v lednu a únoru letošního roku, bylo naším cílem tuto skutečnost ověřit a prostřednictvím důsledné optimalizace kampaní zvýšení počtu konverzí optimalizovat.

 

Kampaně zaměřené na využití funkce retargeting jsme realizovali v průběhu ledna a února 2014 pro trojici našich klientů - Astratex.cz, Feedo.cz a VašeČočky.cz. Vynikající výsledky retargetingu vedly ve všech případech k výraznému zvýšení celkového počtu objednávek.

Více informací se dočtete ve studii, kterou pro Vás připravili naši specialisté našeho oddělení performance. Celou studii ve formátu PDF si můžete stáhnout zde

Chcete se o této problematice dozvědět více, nad daty Vašeho e-shopu? Neváhejte a přihlaste se na naše individuální PPC školení.

 

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*