SEO pro lidi, ne pro roboty

Proč přijít na školení SEO pro lidi, ne pro roboty?

Pro všechny přihlášené máme připravený krátký dotazník, abychom zjistili stav e-shopu, očekávání od školení, konkrétní problémy, které potřebujete řešit. Zařadíme je do programu, nebo je po školení můžeme probrat individuálně.

Maximalizujeme tak efekt školení.

 1. SEO vs. inbdound marketing. Jste v obraze?

  Co má vliv na úspěch a jak SEO nedělat? Znáte hrozby a způsoby, jak se jim vyhnout? Naučíme Vás nejlepší postupy pro dlouhodobé SEO.

 2. Obsah jako konkurenční výhoda. Nebo nevýhoda?

  Jak využít efektivně obsah a jak si nevhodnou obsahovou strategií pod sebou nepodřezat větev? S čím mohou e-shopy    pracovat?

 3. Zpětný odkaz není jen dobrý sluha.

  Ale může být i zlý pán – víte, jak se vyhnout penalizaci? Jak dosáhnout kvalitního odkazového profilu? Poznáte správný odkaz?.

 4. Jeden rok optimalizace – 200% nárůst

  Praktická ukázka výkonnostního SEO modelu. Co dokáže SEO specialista, když má volné pole působnosti? Případová studie:   nárůst návštěvnosti i tržeb.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*