RTB

Real Time Bidding představuje výhodný nákup reklamních ploch prostřednictvím aukce. Díky přesnému cílení na vybrané skupiny uživatelů a systému aukce získáte reklamní plochy za mnohem příznivější cenu.

Díky online nástroji máme možnost zasáhnout velké množství mediálních sítí. Na základě informací o návštěvníkovi nabídne systém ty nejrelevantnější reklamy.

RTB Vám přinese lepší cílení i nižší cenu

Reklamní plochy zakoupené přes RTB mají díky výbornému cílení vyšší míru prokliku i konverzce.

Ve spojení s remarketingem získáte propagační kanál, který za výhodnou cenu osloví relevantní publikum. Touto kombinací dokážeme přivést až 10 % návštěvníků zpět na e-shop.

 

vasecocoky.cz náhled webu

RTB pomáhá prodávat také kontaktní čočky - e-shopu Vašečočky.cz.

 

náhled webu astratex.cz

RTB využívá i největší prodejce spodního prádla na českém internetu - Astratex.cz.

Připravíme pokročilé reklamní kampaně

Ke správě RTB kampaní využíváme moderní nástroj Adform. Naši specialisté dokážou připravit pokročilou reklamní kampaň – zejména v kombinaci s remarketingem. Díky tomu cílíme na publikum ještě přesněji, a tak dosahujeme v aukcích nižších cen a celá kampaň je mnohem efektivnější.

Navrhneme Vám optimální strategii k budování brandu i podpoře velkých marketingových akcí.

 

Kontaktujte nás a nakupujte reklamní plochy moderním způsobem

Vyzkoušejte nový způsob nákupu reklamních ploch – ušetříte a současně Vám přivedeme na e-shop relevantní návštěvníkyZanechte nám na sebe kontakt, ozveme se Vám a nezávazně nabídneme vhodné řešení pro Váš e-shop.

 

 

náhled webu ck necermann

RTB využívají velcí hráči na trhu - i CK Neckermann.

400+ zákazníků ročně
A každému se věnujeme naplno!

Spokojení klienti

ACOMWARE pro nás několik měsíců spravuje veškeré PPC kampaně. Musím říct, že jsme se spoluprací velmi spokojeni. Ukázalo se, že kampaně dosahují výrazně vyššího počtu konverzí, při nižší ceně za konverzi, než tomu bylo při správě předchozí firmou. Kromě toho dostáváme od ACOMWARE množství rad a připomínek nad rámec naší spolupráce.

Ing. Vlastimil Vávrů
CEO Maternia, s.r.o.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*