Rogz.cz

Rogz.cz přináší ojedinělý zážitek z nákupu módních cool doplňků pro psí a kočičí mazlíčky. E-shop rogz.cz nabízí své služby i v kamenné prodejně ROGZ – chovatelské potřeby, která obsadila 3. místo v prestižní soutěži Prodejna roku ´11 pořádané odborným časopisem Regal, vydavatelství Economia.

Hodnocení konzultanta

Ondřej Klega
Business Development
Rogz.cz patří mezi naše klienty necelý rok. Zajišťujeme mu především správu PPC kampaní, SEO včetně linkbuildingu i samotný obchodní výkon celého e-shopu. Rogz.cz má výhodu především v silném brandu, který reflektuje nadnárodní značku ROGZ vyrábějící kvalitní a designové doplňky a potřeby pro psy a další domácí mazlíčky.

"S ACOMWARE pracujeme na optimalizaci našeho e-shopu, aby byl pro naše zákazníky přívětivější a rádi se do něj vraceli nakupovat."

Lenka Kholová
majitelka PET FASHION CZ s.r.o.Udělejte krok k úspěchu a konzultujte svůj projekt ještě dnes

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*