Na projektu se podílejí

Zbyšek Rak Sales Manager
Zbyšek je spoluzakladatelem firmy a v současné době pracuje na pozici Sales Manager. Specializuje se na prodej všech našich on-line marketingových kanálů.

Jan Penkala Business Development
Jan Penkala má v Acomware na starosti vztahy s klíčovými technologickými partnery společnosti a rozvoj nových produktů. Díky svým více než desetiletým zkušenostem v oboru má také na starosti rozvoj odborných znalostí ve společnosti a určování strategie pro e-shopy a retailery v oblasti e-commerce.

Retail Summit 2013

retail summit 2013 - panelová diskuze 5. - 6.2.

Clarion Hotel Praha

Přes 900 účastníků – reprezentantů obchodu a výroby, dodavatelů informačních a komunikačních technologií, bankovnictví, vysokých škol, státní správy, médií a expertních institucí ze sféry poradenství, reklamy a výzkumu –diskutovalo o budoucnosti maloobchodu i internetového obchodování. Hlavními myšlenkami dvoudenní konference byly nové výzvy maloobchodního prodeje, změny v nákupním chování zákazníka, nové technologie a vzrůstající význam e-commerce.

 


retail summit 2013 - přednášející Jan Penkala

Témata a řečníci

Mezi několika sekcemi (např. Obchod a mobilní obchod, Obchod a obchodníci, Obchod a budoucí)  jsme měli zástupce v sekci Obchod a budoucí zákazník. V panelové diskuzi se také vyjadřovali.

Roland Katona, Manager, Acquiring and E-commerce, ČSOB/Era
Radek Pazour, Customer Relations Manager, IKEA CZ/HU/SK
Jan Penkala, ACOMWARE
Jan Vetyška, výkonný ředitel, Asociace pro elektronickou komerci
Petr Vokroj, Head of Food, Marks & Spencer Czech Republic

Prezentace studentů VŠE

Kompletní program konference zde.


retail summit 2013 - inteligentní emailingNaše téma na konferenci Retail Summit 2013

S tématem o efektivní emailové komunikaci vystoupil Jan Penkala v sekci Obchod a budoucí zákazník. Jeho přednášku a následnou panelovou diskuzi si vyslechlo více než 500 posluchačů.

Buďte v kontaktu a konzultujte svůj projekt ještě dnes!

Kontaktní údaje

Těší nás, že jste se rozhodli nás kontaktovat.

Čím podrobněji popíšete svůj dotaz či problém, tím lépe Vám budeme moci pomoci. Děkujeme za zadání Vašich kontaktních údajů, které nám umožní pružnější komunikaci s Vámi. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době. Jsme rádi za důvěru, kterou do nás vkládáte.Recepce: (+ 420) 737 289 119

*

*

*


*