Školení Google Analytics 4 pro marketingové manažery: 21. července. Přihlaste se

Jste manager marketingu či CMO?  Chcete se lépe orientovat v novém prostředí Google Analytics 4? Umět je naplno využívat  ve prospěch vašeho marketingu a byznysu?

Chcete znát potenciál, který vám přinášejí v oblasti reportingu, dobře rozumět rozdílu v měření a vědět, co dělat, abyste o nějaká data za 14 měsíců nepřišli? Přijďte na speciální školení GA 4 určené pro marketingové manažery.  Nečekejte žádné hluboké přehledy a nastavování metrik, ale praktické a zásadní tipy a rady.

Proč to musíte mít pořešeno?

Přechod na GA4 však může firmám přinést i pozitiva v lepší identifikaci uživatelů, neomezeném množství sběru dat, vylepšeném měření a automatickém shromažďování údajů.

NAUČÍME VÁS TO. Máme pro vás připravena:

Školení – Skupinová i individuální 

A nejen to, dokážeme vám pomoci i v těchto oblastech:

Implementace GA4 

Vytvoříme pro vás účet a přehledy pro GA4 od základního až po širší nastavení, abyste získávali co nejefektivnější a nejrelevantnější data. Nastavíme cíle a eventy i se složitějšími funkcemi, zajistíme propojení s jinými systémy a mnoho dalšího.

Záloha vašich dat z GA3 

Zajistíme pro vás zálohu dat do BigQuery, nastavíme optimální formu uchovávání a zobrazování dat. Se zálohou vašich dat můžeme začít hned.

Více informací o změně na GA4 si přečtěte na našem blogu

Máte zájem o  implementaci či zálohování dat? Napište nám na info@acomware.cz a my se vám co nejdříve ozveme